Законодавство України про реєстрацію бізнесу та нерухомості зазнає постійних змін у пошуках балансу між простотою реєстрації та запобіганню протиправному втручанню в роботу державних реєстрів. Дотепер непоодинокими є випадки, коли недобросовісні особи, використовуючи слабкі місця у законодавстві, протиправно захоплюють чужі активи. Такі випадки прийнято називати рейдерством. Під час семінару інспектори Ради бізнес-омбудсмена на прикладах конкретних кейсів поділились практичними порадами, як захистити компанію від рейдерства, та як діяти, якщо ви стали жертвою рейдерської атаки.
Під час семінару ми розглянули:
- Види та інструменти рейдерства
- Оскарження рейдерських дій у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості: розвиток законодавства та останні новели
- Участь Ради бізнес-омбудсмена в розгляді скарг на рейдерські дії Антирейдерською колегією Мін'юсту: практичні кейси та поради
Доповідачі:
Марина Павленчик
Інспектор Ради бізнес-омбудсмена. Марина має понад 10 років професійного досвіду у сфері цівільного, господаського та адміністративного права. Вона входить до складу експертної групи з питань державної реєстрації, створеної відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції та РБО.
Олег Михалюк
Інспектор Ради бізнес-омбудсмена. Олег має 10 років досвіду у сферах вирішення судових спорів, адміністративного та кримінального права. Він входить до складу експертної групи з питань виконавчого провадження, створеної відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції та РБО.