Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

B2G

Онлайн-засідання Хабу стійкості бізнесу та промислової безпеки «Управління репутаційними ризиками: як захистити бізнес від криз та дифамації»

Дата:
9 Липня 2026
Час:
11:00 - 13:00
Місце:
Онлайн
Онлайн-засідання Хабу стійкості бізнесу та промислової безпеки «Управління репутаційними ризиками: як захистити бізнес від криз та дифамації»

У сучасному світі компанія може втратити роками вибудувану довіру через один допис колишнього працівника, емоційний коментар в LinkedIn, конфлікт із контрагентом або навіть опубліковане приватне повідомлення. Сьогодні дифамація (поширення недостовірної інформації) вийшла за межі медіапростору і стала щоденним ризиком для власників бізнесу, топ-менеджменту та працівників компаній.

Ця зустріч була присвячена практичним кейсам та юридичним ризикам, які виникають у щоденній комунікації бізнесу – від LinkedIn та Telegram до внутрішніх коментарів і публічних конфліктів між компаніями. Учасники дізналися, як захистити репутацію компанії та самим не стати відповідачем у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.

Ключові теми для обговорення:

  • Чи можна отримати позов за коментар у LinkedIn або іншій соціальній мережі?
  • Де проходить межа між власною думкою та недостовірною інформацією?
  • Які фрази про конкурентів, партнерів чи колишніх працівників є юридично небезпечними?
  • Чому фрази «шахрай», «крадій» або «злочинець» майже ніколи не є просто оціночними судженнями?
  • Чи несе бізнес відповідальність за слова своїх співробітників?
  • Що робити, якщо про компанію поширюють негативну та недостовірну інформацію анонімно?
  • Як діяти, коли репутаційну атаку на  компанію бачать партнери, клієнти або банк?
  • Коли можна вимагати видалення інформації, а коли – визнання її недостовірною та спростування?
  • Чи може юридична особа стягнути компенсацію за репутаційні втрати або втрату ділової репутації?
  • Що працює у репутаційних конфліктах: суд, переговори чи PR?

Спікер: Альона Боднар, старша юристка, адвокатка практики вирішення спорів, Miller Law Firm.

Контакти

Ірина Шевчук

Менеджер з питань стратегічного розвитку (Інформаційні технології; Захист персональних даних; Телекомунікації)

Офіційні постачальники послуг