Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Онлайн-вебінар M-Talks by Miratech «Як технології AR/VR змінюють досвід роботи з клієнтами (CX) та досвід співробітників (EX)»

Дата:
25 Травня 2022
Час:
18:00 - 18:30
Місце:
Онлайн
Онлайн-вебінар M-Talks by Miratech «Як технології AR/VR змінюють досвід роботи з клієнтами (CX) та досвід співробітників (EX)»

Дата: 25 травня 2022 року

Час: 18.00 – 18.30

Місце: онлайн Реєстрація: https://m-talks.com/

Мова: англійська

Компанія Miratech запрошує долучитися до серії інтерактивних вебінарів M-Talks!

Івент відбувається раз на два місяці в онлайн форматі. Лідери думок та новатори технологічної та IT галузей обговорюватимуть передові технології, які змінюють світ.

Тема: Як AR/VR ВЖЕ змінюють досвід роботи з клієнтами (CX) та досвід співробітників (EX)

Спікер: Левон Демурчян –радник з питань VR в ARLOOPA, Inc та фриланс продюсер відеоігор, спеціаліст із доповненої та віртуальної реальності. Левон відомий тим, що розробляє унікальні ігрові продукти та має семирічний досвід керування командами розробників ігор та є сертифікованим майстром Scrum. Левон також є кандидатом МВА у BU Questrom School of Business.

Дізнайтеся більше про те, як технології AR/VR можуть покращити клієнтський досвід, збільшити продажі та зменшити рівень незадоволеності клієнтів: https://m-talks.com/

З усіх питань стосовно заходу звертатися до Анни Роєнко, anna.roienko@miratechgroup.com

Онлайн-форма для реєстрації: https://m-talks.com/#form

Інші події

Події партнерів 04.10.2022

EXPO Real

Мюнхен
09:00
Події партнерів 05.10.2022

II Business & Legal IT Forum

UNIT.Сity
10:00

Офіційні постачальники послуг