Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Онлайн-мітап про кейси цифрової трансформації в Україні

Дата:
4 Лютого 2021
Час:
15:00 - 17:00
Місце:
Онлайн
Онлайн-мітап про кейси цифрової трансформації в Україні

4 лютого контент-маркетингова агенція  Top Lead проводить онлайн-мітап “Цифрова трансформація бізнесу та уряду: кейси”. Представники українського бізнесу продемонструють успішні кейси трансформації своїх компаній та урядових установ.

У мітапі візьмуть участь спікери від компаній Metinvest Digital, Kernel, Interpipe та юридичної фірми AEQUO.

Теми мітапу:

Metinvest Digital: як одна компанія трансформує індустрію. Метінвест — це група, яка входить до топ-10 гірничовидобувних компаній світу. У групі була створена окрема компанія, у якій працюють майже 900 експертів та яка драйвить трансформацію всіх підприємств групи.

Спікер - Владислав Сторчак, директор департаменту стратегії та процесів.

AEQUO: держава + хмара. Як змінюються закони щодо хмарних сервісів у державному секторі та які можливості це дає для цифрової трансформації України.

Спікер - Микита Полатайко, керівник практики IT.

Interpipe: створення виробництва, орієнтованого на клієнтів. Компанія відійшла від орієнтації на обсяг виробленої продукції та створила цифрову систему планування виробництва Smart.Factory, яка організує виробництво навколо потреб конкретного замовника і дозволяє гнучко керувати виробництвом.

Спікер - Денис Морозов, директор з фінансів та економіки.

Kernel: люди важливі. Як цифрова трансформація HR покращує employee experience 12 000 співробітників. Компанія цифровізує всю взаємодію працівника з роботодавцем та створює цифрові можливості для покращення його ефективності та для саморозвитку.

Спікерка - Наталія Кульчицька, керівниця департаменту персоналу.

Реєстрація за посиланням: https://is.gd/lCdb7U 

Також під час мітапу буде презентоване друге видання інфографічного дослідження Digital Transformation Ukraine 2020. Залишити заявку можна за посиланням https://businessviews.com.ua/digital-transformation-2020/

Інші події

Події партнерів 24.04.2024

SUP Day Forum Kyiv

Київ
09:00
Події партнерів 24.04.2024

IX Український антимонопольний форум

Онлайн/Офлайн
10:00

Офіційні постачальники послуг