Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Офлайн-зустріч «Змінюйся швидко! Рішення, що допоможуть діджиталізувати ваш бізнес»

Дата:
2 Грудня 2021
Час:
18:00 - 20:00
Місце:
Sigma Club
Офлайн-зустріч «Змінюйся швидко! Рішення, що допоможуть діджиталізувати ваш бізнес»

Off-line meetup by Sigma Software

2 грудня, 18:00, Sigma Club, БЦ Астарта, Київ

Світ вимагає від бізнесу швидкості, автоматизації всіх процесів, прозорості та гнучкості.  За багато років щоденної роботи, ми в Sigma Software виділили ряд low-code та no-code продуктів, які дозволяють вирішити комплексні задачі діджиталізиції великого та середнього бізнесів без залучення великої кількості технічних спеціалістів, що особливо важливо в умовах поточної конкуренції на ринку високоінтелектуальної праці.

На події ми презентуємо  продукти, які дозволяють автоматизувати та прискорити ключові процеси в компанії, отримати додану вартість від даних, які до цього не використовувалися, візуалізувати та аналізувати їх. Вони інтегруються в корпоративні системи швидко, безпечно, гнучко та ефективно з точки зору вартості та ресурсів.

  • Corezoid, Сергій Даниленко, співзасновник

Corezoid Process Engine дозволяє будувати, управляти, хостити та запускати процеси організації в хмарі без застосування коду. Платформа вражаюче зменшує “time-to-market” час та витрати на підтримку завдяки зміні підходу: від хардкодинг процесів розробниками до можливост збірки та запуску процесів не технічними спеціалістами.

  • ai, Ірина Шимко, бізнес девелопмент директор

Low-code\No- code платформа для автоматичного розпізнавання даних в їх вихідних джерелах, мапування та переносу в кінцеву базу.  Допомагає на 80% прискорити та зменшити вартість процесу міграції даних зі старих систем в нові, при merge and acquisition процесах та створенні аналітичних платформ з великою кількістю різнорідних даних.

  • Datriсs.ai, Антон Вайсбурд, співзасновник

Datrics – хмарна платформа, що допомагає приймати рішення на основі даних без коду. Платформа дозволяє завантажувати дані з файлів і підключених сервісів, а потім обробляти їх для прийняття рішень, будувати моделі машинного навчання. Мета платформи – бiльше експериментiв з даними, надання аналітикам та бізнес-аналітикам можливість створювати рiшення, якi ранiше були доступні тільки командам з професійних дата-саєнтистiв та iнженерiв. Все це можливо завдяки простому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з інтелектуальними рекомендацiями щодо наступних крокiв.

Ці три рішення вже продемонстрували необхідний для корпорацій рівень безпеки, надійності та гнучкості, без якої неможливо зберегти конкурентоспроможність та реагувати на потреби сьогодення. На презентації ми розкажемо про особливості їх реалізації, практичні кейси інтеграції та результати, яких досягли компанії завдяки цій інтеграції.

Після презентацій ми запрошуємо вас до спілкування з представниками проєктів.

Презентація буде корисною всім, хто зацікавлений в прискоренні діджиталізації у своїй компанії.

Захід безкоштовний, за умови обов’язкової реєстрації за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/RFR28ND

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Світлани Бовкун, +380672427856, svitlana.bovkun@sigma.software


Спікери:

Антон Вайсбурд

Співзасновник та СЕО  Datrics.ua no-code платформа для аналізу даних та машинного навчання. Серед клієнтів вже є Revolut, фінустанови з Великобританії та стартапи з США. у 2021 році залучив понад 1 млн доларів інвестицій та пройшов в YCombinator.

Ентузіаст та євангеліст процесів, що базуються на даних. Досвідчений менеджер та консультант в галузі  Data Science (PnL/revenue, делівері, управління  командами та клієнтський сервіс). До стврорення Datrics управляв Data Science командою в SoftServe та в Barclays (в партнерстві з Epam).

Співзасновник школи  “Фізматик “.

Ірина Шимко

Head of Kyiv office at Sigma Software, Business Development director at Datuum.ai. Останні 14 років Ірина працює в галузі проєктного менеджмента, клієнтського сервісу та розширення взаємодії з метою пошуку сінергії на всіх рівнях бізнесу.

Супервайзер, ментор та лектор. Ентузіаст трансформації даних, оптимізації та аналізу. Разом з Sigma Software націлена на розвиток продуктів, серед яких і Datuum.ai.

Сергій Даниленко

VP at Middleware Inc., North America, Corezoid.com

Сергій - міжнародний амбассадор найновіших технологій, створених в Україні. Раніше ‘очолював маркетинг в Приват банку та відповідав за цифрову трансформацію. Власне там і було створено першу ітерацію Corezoid.

Офіційні постачальники послуг