Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Очний тренінг від KPMG Insight Academy «Дізнатися правду. Техніки проведення інтерв’ю»

Дата:
24 Вересня 2021
Час:
10:00 - 14:30
Очний тренінг від KPMG Insight Academy «Дізнатися правду. Техніки проведення інтерв’ю»

Запрошуємо Вас взяти участь в очному тренінгу від KPMG Insight Academy «Дізнатися правду. Техніки проведення інтерв’ю», що відбудеться 24 вересня 2021 року.

На тренінгу учасники ознайомляться з методикою отримання інформації від співбесідника. Буде представлений структурний підхід до проведення інтерв’ю, виділені його ключові фази і розглянуті деталі, яким при звичайному спілкуванні люди не надають великого значення. Спікер тренінгу приділяє особливу увагу тим випадкам, коли респондент не бажає розкривати інформацію, свідомо її спотворює або надає недостовірну інформацію, а простіше кажучи, обманює.

Базою тренінгу є вивчені автором методики проведення інтерв'ю, розроблені колишніми співробітниками ЦРУ, а також компаніями «Big 4». Теоретичні знання автора доповнені його практичним досвідом. У програмі тренінгу буде проведений аналіз відеозаписів реальних інтерв'ю з відомими людьми.

Реєстрація - https://cutt.ly/TQNeDI0

Програма тренінгу:

  • підготовка до проведення інтерв'ю, вибір місця й часу для інтерв'ю;
  • розташування співрозмовників в кімнаті;
  • як поводитися інтерв'юеру, використання невербальних сигналів;
  • фази проведення інтерв'ю;
  • питання: відкриті, закриті, «спеціальні»;
  • аналіз відповідей і розпізнавання обману за вербальними і невербальними ознаками;
  • як впоратися з агресивною реакцією на незручні питання, реагувати на провали в пам'яті та долати інші комунікаційні бар'єри.

Кому буде корисний тренінг:

  • працівникам підрозділів, які проводять внутрішні розслідування: служб безпеки, внутрішнього аудиту, юридичних відділів та відділів комплаєнсу;
  • працівникам HR, які проводять співбесіди при прийомі на роботу;
  • ревнивим подружжям і недовірливим батькам 😊

Спікер тренінгу – Олексій Тякін

Менеджер Global Ethics and Investigations в регіоні EMEA, Bunge, сертифікований професіонал в сфері compliance (сертифікат CCEP-I) та аудитор інформаційних систем (сертифікат CISA, non-practicing)

Олексій є практикуючим експертом з розслідування випадків корпоративного шахрайства, ключовим напрямком його діяльності є забезпечення відповідності компанії вимогам закону США про протидію корупції в зарубіжних юрисдикціях (FCPA). Проведення інтерв'ю – невід'ємна частина таких розслідувань. Кваліфікація Олексія в цій області підтверджена сертифікатом Certified Fraud Examiner (FE) американської асоціації ACFE. Один з розділів програми навчання при отриманні сертифікату CFE присвячена технікам проведення інтерв'ю.

До роботи в Bunge Олексій понад 15 років працював в аудиторських компаніях «великої четвірки» в Україні та за кордоном, де, крім розслідувань випадків корпоративного шахрайства, керував проектами за такими напрямками як розробка систем внутрішнього контролю і їх аудит відповідно до вимог Акту Сарбейнса-Окслі (SOX), аудит інформаційної безпеки, впровадження антіфрод ІТ системи, і т.д.


Реєстрація - https://cutt.ly/TQNeDI0

Вартість: 3900 грн з ПДВ. Використайте промокод ACCInterview для отримання 10% знижки.

Час проведення: з 10:00 до 14:30, 24 вересня

Мова: Українська

Місце проведення: м. Київ, вулиця Московська 32\2, БЦ "Сенатор", офіс KPMG в Україні

Більше заходів KPMG Insight Academy - https://cutt.ly/hQNeOwm
Детальна інформація за номером +380 50 489 2975 або поштою academy@kpmg.ua

Інші події

Події партнерів 19.10.2021

Семінар «Запобігання Шахрайству»

Офлайн/Онлайн
09:00
Події партнерів 19.10.2021

Захід UNIC «Відкриття Місяця Ділової Доброчесності»

PMHub, Іоанна Павла II 5, Київ
10:00

Офіційні постачальники послуг