Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Новий рік у Hilton Kyiv

Дата:
31 Грудня 2021 - 1 Січня 2022
Час:
21:00 - 02:00
Новий рік у Hilton Kyiv

У ресторані Park Kitchen, що знаходиться в готелі Hilton Kyiv, відбудеться святкування Нового року. 31 грудня з 21:00 до 02:00 гості зможуть насолодитися святковою атмосферою, закусками з холодної станції, вечерею із трьох страв та розважальною програмою.

Щоб кожен гість новорічного святкування у Park Kitchen отримав задоволення від вечері, на вибір представлено три меню: м'ясне, рибне та вегетаріанське. Станція з холодними закусками, серед яких будуть суші, нігірі, тартар із тунця, татаки з лосося та філе яловичини, террин із кролика та інші вишукування.

Розважальна програма передбачена як для дорослих, так і для дітей. Шоу-балет, аніматор для дітей та подарунки від Діда Мороза заволодіють увагою дітей. А дорослі зможуть відпочити під DJ-сет, розмови з ведучим та виграти призи: сніданок у ресторані на двох з ігристим, день у спа на двох, ніч у готелі на двох із включеними сніданками. Святковий настрій новорічними піснями створить Марія Нікуліна, учасниця шоу "Голос країни".

31 грудня 2021 року

Ресторан Park Kitchen

Час: з 21:00 до 2:00

Вартість: 3850 грн з особи

*Чайові у розмірі 12% буде додано до чеку автоматично

До послуг гостей безкоштовний паркінг.

Для бронювання телефонуйте за номером +38 067 690 2353

Офіційні постачальники послуг