Запрошуємо вас!
- Дата і час: 14 квітня, 10:00-12:00
- Формат: онлайн
- Онлайн платформа: Webex
- Мова заходу: українська
- Участь у заході безкоштовна
- Попередня реєстрація обов’язкова
Вже 19 квітня набудуть чинності основоположні зміни в митному законодавстві, зокрема, в частині дозвільної системи митниці для окремих видів діяльності, а також щодо застосування митних режимів. Звичні дозволи, що застосовувалися з 2012 року, замінять авторизації, що передбачають подовжений термін їх розгляду, а також численні вимоги, відповідність яким потрібно підтвердити для отримання авторизації.
Якщо для підприємств, що здійснюють митно-брокерську діяльність та експлуатують склади тимчасового зберігання та митні склади передбачено перехідний період, то для виробничих підприємств ці зміни можуть призвести до перебоїв у виробництві.
Ключовим в підготовці до змін є розуміння взаємозалежності між новими та раніше отриманими авторизаціями на статус АЕО та спрощення, здійснення ревізії поточних процесів компаній, а також підходів до підготовки документів для отримання дозволів, а в майбутньому - авторизацій, як на провадження діяльності, що контролюється митницею, так і на застосування митних режимів.
Запрошуємо вас на онлайн бізнес-зустріч з експертами PwC в Україні на тему: Митні авторизації на все з 19 квітня: як пройти перехідний період без стресу та втрат.
Під час зустрічі експерти PwC в Україні детально проаналізують зміни в митному законодавстві, що стосуються порядку отримання та застосування нових митних авторизацій, а також нададуть вам практичні поради для більш комфортного перехідного періоду, а саме:
- Кардинальна зміна в дозвільній системі митних органів: основні відмінності між звичними дозволами та новими авторизаціями.
- Чи спростять життя бізнесу отримані авторизації на статус АЕО та спрощення? Що тримати в фокусі для відповідності умовам та критеріям зазначених авторизацій?
- Авторизації для утримувачів складів та митних брокерів: критерії, порядок отримання та час для переходу.
- Тимчасове ввезення за новими правилами: на що потрібна авторизація та як її отримати?
- Переробникам приготуватись: що в заявах на авторизацію вивчатиме митниця та для чого звіт про результати переробки?
- Чи вирішують зміни в законодавстві існуючі проблеми підприємств реального сектору економіки? Ключові ризики під час перехідного періоду та практичні поради для їх мінімізації.
Для участі, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням нижче та, за бажанням, зазначте ваше питання, відповідь на яке ви хотіли б почути під час заходу. Ми спробуємо покрити максимальну кількість питань або окремо повернемось до вас із відповіддю після заходу.
Якщо у вас немає можливості долучитись, будемо вдячні, якщо ви поділитесь цим запрошенням з колегами, для яких питання заходу можуть бути актуальними.
Чекаємо на вас!
Спікери:
- Віта Мірошниченко - старша менеджерка практики Митного регулювання та міжнародної торгівлі, PwC в Україні
- Павло Герасимюк – менеджер практики Митного регулювання та міжнародної торгівлі, PwC в Україні
- Дар'я Цвіцинська - старша консультантка практики Митного регулювання та міжнародної торгівлі, PwC в Україні
- Марія Іщенко - старша консультантка практики Митного регулювання та міжнародної торгівлі, PwC в Україні