Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Kyiv Smart City Forum 2020

Дата:
8 Жовтня 2020
Час:
10:00 - 19:00
Місце:
Онлайн

Хедлайнер V Міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum 2020 - американська підприємиця, інвесторка, засновниця і генеральна директорка Zuckerberg Media Ренді Цукерберг розкриє тему інновацій в сучасних реаліях.

  • Які інновації ви використовуєте, щоб зробити свій бізнес успішним?
  • Які стратегії вибирають компанії в США, щоб домогтися успіху в нових реаліях?
  • Як створити середовище для успішного розвитку творчих індустрій?
  • Розвиток креативної економіки, нові тенденції в контексті актуальних викликів

Впровадження нових технологій стало особливо актуальним, коли світ зіткнувся з пандемією COVID-19. Бізнес змушений переходити в цифровий формат, міняти операційне управління. Все більше підприємців - як виробників, так і фахівців сфери послуг - пропонують віртуальні моделі замість традиційних форм діяльності.
Світові експерти вважають, що зараз наступають «золоті часи» для стартаперів-розробників інноваційних технологій, які розуміють потреби і інтереси сучасної людини.

Ренді Цукерберг визнана одним з провідних експертів у світі з технологій та нових бізнес-трендів. Вона вперше виступить на українському форумі. У вітчизняних підприємців і стартаперів є унікальна можливість послухати сестру Марка Цукерберга в режимі реального часу. Це буде цікаво і корисно не лише бізнесменам-початківцям, але й досвідченим підприємцям, які хочуть прокачати свої навички, підвищити продуктивність і дізнатися про нові світові тренди.

Нагадаємо, на форумі також виступлять спікери з найбільш технологічних країн світу - Нідерландів, Сінгапуру, Іспанії, Англії, США, Німеччини. Світові експерти представлять реальні кейси та рекомендації з технологій, які допомагають адаптуватися бізнесу під час непередбачених ситуацій.

Титульний партнер - Visa. Інноваційний партнер - Vodafone. Технологічний партнер - ELKO / Lenovo.

Партнери: Cisco, ERC, IT Integrator, HPE, Asbis, Logitech, Caparol Україна, FDI, Ideas First.

Членам Палати надається знижка 20% за промокодом ACC2020.

Додаткова інформація на сайті форуму: http://forum.kyivsmartcity.com

Інші події

Події партнерів 16.07.2024

US-Ukraine Reconstruction, Investment & Innovation Forum

Онлайн/Офлайн
15:00

Офіційні постачальники послуг