Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

WELDI

Кулінарний майстер-клас WELDI «Гостинність смаків»

Дата:
25 Листопада 2021
Час:
11:30 - 13:30
Кулінарний майстер-клас WELDI «Гостинність смаків»

Наші гості приготували традиційну страву до Дня подяки з українським колоритом та поділяться традиціями святкового столу та секретами індустрії гостинності.

Доповідачі:

Юрій Ковриженко

Шеф-кухар, гастродипломат, гастромандрівник
Посол української кухні

Домінік Стробель

Генеральний менеджер
Hyatt Regency Kyiv

Модератор:

Тетяна Прокопчук

Віце-президент
Американська торговельна палата в Україні


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та  управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Олександра Шпаковського, старшого координатора з організації заходів.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг