Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Конференція «Велика АгроВідбудова: The Inception»

Дата:
29 Лютого 2024
Час:
09:30 - 18:00
Місце:
Київ
Конференція «Велика АгроВідбудова: The Inception»

29 лютого в Києві відбудеться чергова конференція циклу «Бізнес-трансформації в агро». Назва її не має нічого спільного ані з довоєнною програмою «Великого будівництва», ані «Великою Відбудовою» Лугано J Вона – про ті агропідприємства, котрі попри війну, власним коштом і за допомогою всіх можливих і неможливих кредитних програм і грантів, рухаються вперед, створюючи нові підприємства і розширюючи існуючі.

Станом на сьогодні їх кілька десятків на всю країну, і частина з них представить свої проекти в модулі «Кейси найсміливіших компаній».

Але власне будівництво – це не єдиний спосіб розвитку агропереробного бізнесу. Також в Україні зареєстровано під сотню індустріальних парків, і добрі 10 з яких теж має агропереробну направленість. Частина з них зараз в активній будівельній стадії, частина – вже збудована і функціонує. Поговоримо про їх особливості і як вони можуть прискорити агровідбудову в модулі «Індустріальні парки як інструмент розвитку агропереробної галузі».

Також вельми гостро постає питання власне будівельного характеру: з чого будуватися, якими матеріалами і за допомогою яких технологій, а також як власне агрогалузь може долучитися своїми ресурсами. В модулі «Агроматеріали для будівництва & Будматеріали для агробудівництва» поговоримо про це.

Ну, і звісно не можемо обійти тему Інвестицій в цю галузь. Нарешті в Україні з’явилися і кредитні, і грантові програми, які справді можуть посприяти пришвидшенню розвитку і появі цікавих агровиробничих потужностей. Чеки в ШІСТЬ нулів на капітальні витрати тепер реальність ;)

Приєднуйтесь до галузей і компаній, що розвиваються.

Подробиці і реєстрація – за посиланням: https://agrichange.info/agribud/.

Інші події

Події партнерів 24.04.2024

SUP Day Forum Kyiv

Київ
09:00
Події партнерів 24.04.2024

IX Український антимонопольний форум

Онлайн/Офлайн
10:00

Офіційні постачальники послуг