Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Конференція «Інвестиції в капітал для сприяння відновленню»

Дата:
21 Вересня 2023
Час:
09:30 - 14:00
Місце:
Онлайн
Конференція «Інвестиції в капітал для сприяння відновленню»

21 вересня Проєкт USAID “Реформування фінансового сектору” проведе Конференцію «Інвестиції в капітал для сприяння відновленню», щоб дослідити стан ринку приватних інвестицій в Україні, рівень інвестування в капітал МСП та як фінансові ринки можуть підтримати зростання реальної економіки.

Ця конференція є другою в серії конференцій, присвячених тому, як розвиток ринків капіталу і товарних ринків може сприяти повоєнному відновленню економіки України. Серія подій організовується у партнерстві з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Investment Capital Ukraine, Dragon Capital та Американською торговельною палатою в Україні.

У програмі конференції також заплановано дві важливі презентації: одна - від Варшавської фондової біржі про їхню платформу NewConnect, а інша - від компанії EY про Індивідуальні Інвестиційні Рахунки.

Дата та час: 21 вересня 2023 року з 09:30 до 14:00 (за київським часом)

Формат: онлайн

Мова: українська та англійська (буде забезпечено синхронний переклад)

Участь безкоштовна.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся. Реєстрація обов’язкова. Лінк на онлайн-трансляцію буде надіслано напередодні заходу лише зареєстрованим учасникам.

Реєстрація триває до 19 вересня, 2023 року, включно.

Інші події

Події партнерів 15.04.2024

InvestPro Azerbaijan Baku & Turkiye Istanbul 2024

The Ritz-Carlton, Baku & InterContinental Istanbul
09:00

Офіційні постачальники послуг