Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Інтенсив «Малоповерхове заміське будівництво: девелопмент у нових реаліях»

Дата:
13 Вересня 2023 - 16 Вересня 2023
Час:
09:00 - 18:00
Інтенсив «Малоповерхове заміське будівництво: девелопмент у нових реаліях»

Тенденції сучасності вносять свої корективи в усі галузі життєдіяльності людини. Тому, щоб залишатися конкурентоспроможними й успішними в нових реаліях, фахівцям будівельного сегменту ринку необхідно постійно освоювати нові знання та підвищувати кваліфікацію. Зокрема, оскільки однією з тенденцій в Україні, як і в усьому світі, є зростання попиту на будівництво житла на околицях мегаполісів, із 13 вересня стартує 4-денний інтенсив «Малоповерхове заміське будівництво: девелопмент у нових реаліях».

Програма, яка триватиме з 13 до 16 вересня, орієнтована на підготовку фахівців у галузі нерухомості з малоповерхового будівництва, на надання знань, умінь і навичок з питань підготовки й ухвалення стратегічно важливих рішень щодо аналізу, концепції, інвестування, створення, реалізації й управління таким девелоперським проєктом.

Інтенсив розроблений спеціально для фахівців девелоперських і будівельних компаній, приватних осіб та архітекторів. А гарантією ефективного здобуття унікальних знань і навичок стануть відомі викладачі й експерти ринку, серед яких:

  • Людмила Батенко, PhD, професор, магістр бізнес-освіти, сертифікований менеджер з управління якістю Німецької та Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA.
  • Тетяна Дадочкіна, незалежний експерт з маркетингу, ексдиректорка з маркетингу компанії City Consult Development (житлові комплекси та малоповерхові будинки: ЖК Montreal, «Іллінський», «Лавандовий», Krona Park).
  • Леонід  Долінський, викладач програм підготовки професійних учасників фондового ринку, оцінювач бізнесу програм MBA.
  • Марина Дяченко, співзасновниця та CEO компанії MANEZH.
  • Микола Мічурін, головний інженер котеджного містечка «Золоче», автор проєктів компанії Zoloche Group.
  • Андрій Мокряков, старший консультант Pro-Consulting з аналітики.
  • Костянтин Олійник, керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG.
  • Альона Піскунова, концептолог групи компаній DIM.
  • Інна Фурман, заступниця керівника інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».
  • Галина Череднюк, PR- та fundraising-спеціалістка компанії Ribas Hotels Group.

Інтенсивний графік навчання розроблено з урахуванням надання комплексу знань для повного освоєння навичок малоповерхового заміського будівництва. Для успішного закріплення матеріалу всі учасники відвідають проперті-тури на будівництво малоповерхового будинку за 3D-технологією (Ірпінь, Київська область) та на практиці вивчать особливості реалізації проєкту екокомплексу Park Lake City (Підгірці, Київська область) від компанії DIM.

З усіх питань і для реєстрації:

CP School:

school@c-p.com.ua

+38 (097) 265 04 36

+38 (063) 641 53 18

«Міжнародний інститут бізнесу»:

ocenka@iib.com.ua

+38 (067) 819 07 17

Інші події

Події партнерів 01.12.2023

VII Annual Ukrainian Investment Roadshow

Allen & Overy
08:30
Події партнерів 01.12.2023

iamuare ukrainian creators fair

Лос-Анджелес
09:00

Офіційні постачальники послуг