Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Impact Force Forum 2024

Дата:
21 Травня 2024
Час:
08:00 - 20:00
Місце:
Київ
Impact Force Forum 2024

Результати програми «Інноватори енергоефективності України» будуть представленні в рамках Impact Force Forum 2024.

«Інноватори енергоефективності України» - це комплексна акселераційна програма для українських компаній, які розробляють інноваційні рішення у сфері енергоефективності. Під час форуму 30 фіналістів програми представлять свої проєкти, які не тільки допоможуть суттєво знизити витрати у короткостроковій перспективі, а й стимулюватимуть системне впровадження новітніх технологій під час відновлення країни.

21 травня 2024 року в готелі InterContinentalKyiv пройде Impact Force Forum 2024, мета якого - об'єднати зусилля державного та приватного секторів, громадських організацій та міжнародних партнерів задля зміцнення стійкості України. Однією зі складових події стане Демо-день програми «Інноватори енергоефективності України», який об'єднає енергетичних підприємців-початківців, інвестиційну спільноту, політиків та урядовців, фахівців з енергетичного сектору, міжнародні агенції розвитку, покупців енергетичних рішень рівня C для того щоб досягти поставлених цілей, а саме:

  • Продемонструвати енергоефективні рішення, розроблені учасниками акселератора, та прогрес і вплив інновацій учасників з моменту запуску програми.
  • Розширити мережу та заохотити партнерства, які прискорюють інновації та впровадження технологій. Зв’язати інноваторів з інвесторами.
  • Підвищити обізнаність та стимулювати впровадження інноваційних енергетичних рішень. Поєднати інноваторів із покупцями рівня C.
  • Сприяти політичному залученню з довгостроковою метою розробити в Україні ефективну систему стимулів для швидшого переходу до екологічно чистих енергетичних рішень.

Програма форуму
Реєстрація на форум


Програма «Інноватори енергоефективності України» спрямована на формування нового покоління лідерів, що мислять на перспективу, та створення інклюзивної екосистеми, яка дасть змогу  інноваторам у енергетичному секторі рухати Україну до стійкого та сталого майбутнього.

Ініціатива реалізується ГО Impact Force за підтримки проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини та співфінансування уряду Швейцарії, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, а також Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності). 

Інші події

Події партнерів 25.06.2024

Банківський форум

Київ
16:00

Офіційні постачальники послуг