Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

III Саміт перших леді та джентльменів

Дата:
6 Вересня 2023
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Київ
III Саміт перших леді та джентльменів

Саміт перших леді та джентльменів був започаткований першою леді України Оленою Зеленською у 2021 році. Він об’єднує перших леді та джентльменів світу з метою створення міжнародної діалогової платформи, яка сприятиме розв’язанню гуманітарних проблем по всьому світу та реалізації спільних проєктів задля добробуту людей.

Місія саміту – посилювати м’яку силу перших леді та джентльменів світу у розв'язанні глобальних проблем людства.

Цілі:

  • Сприяти формуванню і розвитку міжнародних партнерств задля вирішення гуманітарних проблем людства
  • Поширювати найкращий досвід з діяльності перших леді та джентльменів у подоланні гуманітарних проблем на глобальному рівні
  • Просувати людиноцентричний підхід до розв’язання глобальних гуманітарних проблем
  • Втілювати спільні проєкти у гуманітарній сфері на міжнародному рівні
  • Залучати підтримку перших леді та джентльменів, а також експертів і лідерів думок по всьому світу для спільних гуманітарних проєктів у різних країнах світу.

Третій Саміт перших леді та джентльменів «Ментальне здоров'я: стійкість та крихкість майбутнього» відбудеться 6 вересня 2023 року в Києві і буде присвячений темі ментального здоров’я.

Саміт не обмежиться Україною, а буде присвячений благополуччю людей у всьому світі, які постраждали або можуть постраждати від наслідків війни чи інших криз. Для обговорення на заході запрошуються перші леді й джентльмени з усього світу, а також світові зірки, лідери думок, експерти та інші почесні гості, що переймаються темою ментального здоров’я.

Наш світ сьогодні переживає багато краш-тестів, які визначають майбутнє людства – це відновлення після пандемії, війна в Україні, природні катаклізми (землетруси в Туреччині та Сирії) та стрімкі кліматичні зміни. Ці виклики загартовують нашу стійкість і роблять справжню дружбу сильнішою, ніж будь-коли. Водночас, такі інтенсивні кризи показали людству ще одну невидиму крихкість, яка потребує захисту – наше психічне здоров'я.

Воно є невід'ємною частиною людського благополуччя, тому розвиток людського капіталу в усьому світі можливий лише за умови належної уваги до цієї сфери.

Третій Саміт перших леді та джентльменів зосередиться на найбільш нагальних питаннях, які ми можемо вирішити, щоб разом створити краще майбутнє завтрашнього дня.

Теми для обговорення на Саміті

  • Сила і слабкість визнавати і обговорювати виклики у сфері ментального здоров’я відкрито, без стигматизації таких проблем
  • Вплив війни на ментальне здоров'я
  • Необхідність надання найвищого пріоритету проєктам у сфері популяризації підтримки ментального здоров’я: підвищення помітності проблеми у суспільстві, промоція грамотності у сфері ментального здоров’я, боротьба зі стигматизацією тощо

Ментальне здоров’я сьогоднішніх підлітків – що ми можемо зробити для того, щоби подбати про ментальне здоров’я молодих людей, які за 15 років визначатимуть майбутнє людства?

Більше інформації – тут: https://www.youtube.com/watch?v=IeJWg8Ar1yY.

Інші події

Події партнерів 01.12.2023

VII Annual Ukrainian Investment Roadshow

Allen & Overy
08:30
Події партнерів 01.12.2023

iamuare ukrainian creators fair

Лос-Анджелес
09:00

Офіційні постачальники послуг