Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

III Міжнародний кримінально-правововий форум

Дата:
19 Березня 2021
Час:
09:00 - 18:30
III Міжнародний кримінально-правововий форум

Віддаючи все більше сфер публічної діяльності на договірне врегулювання ринку, держава залишає за собою фактично лише одну функцію – кримінальний примус у випадку порушення встановлених правил. Тому зворотна сторона децентралізації та лібералізації – посилення кримінальної відповідальності за правопорушення. Звідси і відчутне посилення кримінально-правових ризиків у всіх сферах суспільного буття, тренди якого стануть предметом дискусій на III Міжнародному кримінально-правовому форумі, який відбудеться 19 березня ц.р. у м. Києві.

У фокусі дискусій: оновлена антикорупційна стратегія держави, взаємини бізнесу та держави у кримінально-правовій площині, питання розвитку судової практики з розгляду кримінальних справ, міжнародні аспекти карного розшуку та виклики, кіберзлочинності, у цифровому суспільстві.

Серед наших спікерів – кращі адвокати України з захисту в кримінальних провадженнях, судді, які спеціалізуються на розгляді кримінальних справ, зокрема суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, представники національної поліції, кіберполіції, прокуратури, антикорупційних органів та міжнародні експерти у питаннях кримінальних розслідувань та прав людини.

Організатор: газета «Юридическая практика»

Генеральний партнер: АО AVER LEX

Експертний партнер: Equity

Професійний партнер: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»

Стратегічний партнер: ЮК VB Partners

Програма та реєстрація доступна за посиланням https://pravo.ua/event/crime2021

Контакти:

Наталія Булко, продаж квитків, (067) 238-83-08, n.bulko@pravo.ua

Ірина Гончар, координатор Форуму, (067) 924-69-60, i.gonchar@pravo.ua

Дар'я Сваткова, з питань партнерства, (050) 419-00-49, d.svatkova@pravo.ua

Вікторія Черкасова, івент-менеджер, (097) 616-76-19, v.cherkasova@pravo.ua

Офіційні постачальники послуг