Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

EXPO Real

Дата:
4 Жовтня 2022 - 6 Жовтня 2022
Час:
09:00 - 18:00
Місце:
Мюнхен
EXPO Real

Україна вперше  буде представлена на найбільшій європейській виставці нерухомості в Мюнхені

З 4 по 6 жовтня 2022 року понад 30 000 гравців ринку нерухомості з усього світу зустрінуться на EXPO REAL, триденній виставці нерухомості в Мюнхені.

EXPO REAL — це найбільша європейська виставка нерухомості, що охоплює всі сектори ринку нерухомості. Захід проводиться щорічно уже понад 20 років у Мюнхені на території виставкового центру Messe München площею 75 000 кв.м. У 2021 році після обмежень пов’язаних з COVID, на EXPO REAL зібралось майже 20 000 учасників з 52 країн. Так, минулого року на заході представили свої проєкти понад 1000 компаній з 29 країн.

У 2022 році Україна візьме участь у EXPO REAL. В українському павільйоні площею 132 кв. м передбачена насичена програма, присвячена питанням відбудови міст, пошуку нових партнерств та можливостей як для міжнародних, так і для локальних компаній.

«Вперше Україна буде представлена ​​стендом у Мюнхені. Київ є містом-побратимом Мюнхена. Ми бачимо сенс в тому, щоб створити форум не лише для столиці, а й для країни в цілому, надати інформацію про можливості майбутньої реконструкції, налагодити співпрацю. Стенд, який створюється в національних кольорах України, пропонує можливості для зустрічей та має невелику сцену для лекцій та дискусій. Широкий спектр заходів  покликаний насамперед поглибити розуміння країни, її географії, історії та культури, які досі залишаються для багатьох маловідомими – і прорекламувати можливість участі у реконструкції України в майбутньому», – зазначає Клаудія Бойман, директор виставок EXPO REAL.

Концепція українського стенда на EXPO REAL, а також програма заходів, координуються командою Invest in Projects, агентства, що спеціалізується на міжнародному просуванні проєктів ринку нерухомості та інвестицій.

Ексклюзивним радником української делегації на EXPO REAL виступає AVELLUM, провідна українська юридична фірма з великим досвідом у сфері нерухомості та інфраструктури.

«Я не сумніваюся, що будівельна сфера буде в авангарді відбудови нашої країни. Ми прагнемо допомогти українським компаніям у реалізації найкращих найкращі рішень для майбутніх проєктів в Україні. Ці проєкти стануть частиною вже започаткованої державою та її партнерами масштабної програми з відбудови», – зазначає Максим Максименко, партнер AVELLUM.

«Українці вже усвідомили, наскільки важливими для нас є сильні міжнародні партнери у побудові сталого майбутнього та подоланні усіх викликів, пов’язаних з війною. Команда EXPO REAL, яка має вагомий досвід співпраці з міжнародними гравцями ринку та потужну репутацію, є для нас саме таким партнером», – каже Анна Нестуля, директор Invest in Projects.

Анна додає, що концепція України на EXPO REAL була створена на основі досвіду презентації країни на подібних заходах та є продовженням вже початого діалогу між Україною та її міжнародними партнерами. Триденна програма включатиме офіційне відкриття за участі офіційних осіб та бізнесу, фандрейзингові заходи, дискусії та тематичні зустрічі з міжнародними гравцями, присвячені відбудові українських міст. Український павільйон стане майданчиком для відкритого діалогу між усіма зацікавленими учасниками  ринку.

Ми запрошуємо українські компанії приєднуватись до участі на EXPO Real. Для цього необхідно заповнити анкету реєстрації за посиланням https://bit.ly/3afkL8C.

Кінцевий термін подачі заявки на участь – 15 серпня. Зареєстровані компанії отримають підтвердження до 1 вересня.

Звертайтеся за деталями

Анна Нестуля

anna@investinprojects.pro

Офіційні постачальники послуг