Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

WELDI

Бізнес-сніданок WELDI «Сила інклюзивного лідерства: новий бізнес-сезон»

Дата:
21 Вересня 2021
Час:
08:30 - 10:30
Бізнес-сніданок WELDI «Сила інклюзивного лідерства: новий бізнес-сезон»

Разом зі стратегічними партнерами WELDI та дипломатичною спільнотою ми обговорили, як організації відповідають вимогам сучасного світу та відзначають різноманітність у всьому світі, а також які практики залучення команд до вивчення нових ідей та стимулювання позитивних змін найкращі.

Доповідачі:

Олександр Кісельов

Генеральний директор
PepsiCo Україна

Меган Боулдін

Радник з економічних питань
Посольство США в Україні

Ніколо Поме

Генеральний директор
GSK Україна та Казахстан

Модератор:

Тетяна Прокопчук

Віце-президент
Американська торговельна палата в Україні


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) - це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та  управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Олександра Шпаковського, старшого координатора з організації заходів.

Контакти

Олександр Шпаковський

Старший координатор з організації заходів

Партнери

Офіційні постачальники послуг