Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Access MBA Online Event

Дата:
5 Жовтня 2021
Час:
10:00 - 20:40
Місце:
Онлайн
Access MBA Online Event

Хочете вийти на новий кар’єрний щабель чи розкрити свій лідерський потенціал? Тоді відвідайте онлайнову подію Access MBA 5 жовтня.

Мета події Access MBA — навчати абітурієнтів на програми з MBA, підбирати для них акредитовані бізнес-школи з усього світу та допомагати їм налагоджувати зв’язки з їхніми представниками. 5 жовтня у вас буде ідеальна можливість дізнатися більше про найбільш визнані  у світі ступені в бізнесі. Поспілкуйтеся з директорами вступних комісій найкращих міжнародних навчальних закладів Великобританії, США, Німеччини та інших країн.

Access MBA допоможе вам на кар’єрному шляху трьома способами:

  1. Індивідуальні зустрічі, семінари зі здачі GMAT та багато іншого

Безліч захопливих форматів — інтерактивні семінари з підготування до тестів, презентації навчальних закладів та панельні дискусії з випускниками. Відвідайте онлайнові індивідуальні зустрічі з бізнес-школами з найвищими оцінками з усього світу. Заплануйте запитання вже зараз, щоб отримати всі подробиці про найкращі програми з MBA.

  1. Персоналізація

Вибір програми з MBA чи MBA для керівників відрізняється для кожного абітурієнта. Під час онлайнової події ваш персональний консультант із програм з MBA ознайомить вас із програмами, які найкраще підходять до вашої ситуації та очікувань. Після цього спілкуйтеся з представниками тих навчальних закладів, які найбільше відповідають вашим очікуванням.

  1. Стипендія у сумі 1000 євро на навчання бізнесу

У кінці кожного сезону організатори Access MBA нагороджують одного з абітурієнтів стипендією у сумі 1000 євро, що покриває навчання бізнесу. Щоб отримати шанс виграти приз, зареєструйтеся безкоштовно та скористайтеся усіма перевагами події. Беріть активну участь у дискусіях з представниками

Виберіть свій шлях до отримання ступеню MBA та відвідайте онлайнову подію 5 жовтня! https://www.accessmba.com/link/IE8

Інші події

Події партнерів 19.10.2021

Семінар «Запобігання Шахрайству»

Офлайн/Онлайн
09:00
Події партнерів 19.10.2021

Захід UNIC «Відкриття Місяця Ділової Доброчесності»

PMHub, Іоанна Павла II 5, Київ
10:00

Офіційні постачальники послуг