Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Події партнерів

Access Masters Online Event in Ukraine and Belarus

Дата:
4 Жовтня 2021
Час:
16:30 - 20:00
Місце:
Онлайн
Access Masters Online Event in Ukraine and Belarus

Готові зустрітися зі студентами-однодумцями та завести нових університетських друзів? Тоді час збиратися на онлайнову подію Access Masters в Україні та Білорусі 4 жовтня.

Впродовж останніх 12 років подія Access Masters допомогла кільком тисячам майбутніх студентів магістратури підібрати найкращі програмі відповідно до їхніх потреб. Тепер ви також можете приєднатися до нашої спільноти. 4 жовтня ви зможете поспілкуватися з представниками акредитованих навчальних закладів з найвищими оцінками з США, Великобританії, Німеччини та інших країн.

Ця подія настільки насичена новими заходами й інтерактивними форматами, що після неї ви обов’язково матимете готовий план навчання. Але на цьому можливості програми не обмежуються. Учасники зможуть поставити додаткові запитання й організувати додаткові події за участю навчальних закладів навіть після завершення події. Розробіть захопливий план на майбутнє за дві години!

Три основні переваги для всіх учасників Access Masters:

  1. Персоналізоване кураторство та підбір навчальних закладів

Кожна магістратура є унікальною. Вам потрібна магістерська програма, що відповідає саме вашим потребам і побажанням. Під час події ваш персональний консультант із навчання ознайомить вас із найкращими програмами з бізнесу, менеджменту чи фінансів, які підходять саме вам. Незалежно від того, чи ви лише починаєте пошуки, чи вже приглядаєтеся до певних навчальних закладів, онлайнова подія допоможе вам зробити вибір.

  1. Різноманітні семінари, презентації та обговорення

Щоб вибрати навчальний заклад, недостатньо подивитися вебінари. На події Access Masters ви візьмете участь в інтерактивній події змішаного формату. Спілкуйтеся з представниками навчальних закладів з усього світу, в тому числі [HULT International Business School, SKEMA Business School] і [IE University], під час персоналізованих відеозустрічей. Дізнавайтеся найцікавіші подробиці про численні магістерські програми під час презентацій навчальних закладів. Приготуйтеся до GMAT й інших тестів під час практичних семінарів. Виберіть простий та змістовний спосіб познайомитися з найкращими університетами.

  1. Отримайте шанс виграти стипендію на навчання у сумі 1000 євро

У кінці кожного сезону організатори Access Masters нагороджують одного з абітурієнтів стипендією у сумі 1000 євро, що покриває навчання у магістратурі. Право на отримання призу мають активні учасники події. Зареєструйтеся безкоштовно, відвідайте онлайнову подію, що відбудеться 4 жовтня, і приготуйтеся до змістовних дискусій з представниками найкращих університетів світу. Саме ви можете стати наступним переможцем, який отримає стипендію у 2021 році.

Зареєструйтеся сьогодні та весело проведіть час 4 жовтня! https://www.accessmasterstour.com/link/IEy

Інші події

Події партнерів 19.10.2021

Семінар «Запобігання Шахрайству»

Офлайн/Онлайн
09:00
Події партнерів 19.10.2021

Захід UNIC «Відкриття Місяця Ділової Доброчесності»

PMHub, Іоанна Павла II 5, Київ
10:00

Офіційні постачальники послуг