Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Ukrainian Energy Exchange LLC

Олександр Коваленко

Генеральний директор

Як провідна українська біржа, Українська енергетична біржа (УЕБ) організовує та проводить торгівлю на біржових енергетичних ринках та інших товарних ринках. Біржа була заснована у 2010 році, основною діяльністю є організація біржової торгівлі природним газом, електричною енергією, нафтою та газовим конденсатом, нафтопродуктами, рідким газом, необробленою деревиною та лісоматеріалами, вугіллям та добривами.

УЕБ реалізує ефективні механізми біржової торгівлі, клірингу та управління ризиками на українських енергетичних ринках, з урахуванням міжнародних передових практик. УЕБ визначає національні цінові бенчмарки для природного газу, електричної енергії та вугілля.

На біржі зареєстровано понад 900 компаній-учасників, що забезпечує високу ліквідність та представницькі ринкові ціни та котирування. Котирування УЕБ публікуються міжнародними аналітичними агентствами, включаючи Thomson Reuters, Bloomberg та українськими галузевими виданнями, визнаючи об’єктивність та прозорість у формуванні ринкових цін на біржі.

УЕБ є членом Асоціації європейських енергетичних бірж (EUROPEX), а також української Асоціації “Біржові та електронні майданчики” (AEAEP), з якими УЕБ реалізує ряд проектів зі створення та розвитку біржових ринків. У рамках впровадження нових моделей енергетичних ринків, УЕБ активно співпрацює з великими виробниками енергетичних ресурсів та електроенергії, ОСП, великими трейдерами, вугледобувними та енергетичними компаніями, урядовими установами та провідними світовими біржами.

Контакти

Адреса Вул. Хрещатик, 44, 4й поверх, Київ 01001, Україна
Телефон +38 (044) 353-5735
Електронна пошта info@ueex.com.ua
Веб-сайт www.ueex.com.ua/

Офіційні постачальники послуг