Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

TESSLAGROUP LLC

Ігор Шевченко

Генеральний директор

Група компаній TESSLAGROUP, керівництво якої здійснюється контролюючою компанією ТОВ «Тесслагруп» провадить активну торгову діяльність у сфері оптової закупівлі зернових та олійних культур, а також надає послуги з приймання, збереження, відвантаження зернових та олійних культур на ринку України з 2006 року. Група компаній TESSLAGROUP динамічно розвивається та має в своєму складі 19 елеваторних комплексів розташованих в 7 регіонах України, що мають зручне логістичне розташування з можливістю відвантаження зерна на залізничний, водний та автомобільний транспорт. Потужність одночасного зберігання на елеваторах TESSLAGROUP складає 800 тис. тон. Також у складі групи компаній є власне автотранспортне підприємство, що забезпечує рухомим складом зерновозів власні логістичні потреби та надає послуги з перевезення вантажів на зерновому ринку України.
Група компаній TESSLAGROUP приділяє значну увагу модернізації обладнання на елеваторних комплексах з метою оптимізації технологічних процесів та впровадженню високих стандартів надання елеваторних послуг, а також вкладає значні інвестиції у розвиток транспортної інфраструктури, задля задоволення потреб сільськогосподарських товаровиробників та трейдерів у оперативному логістичному обслуговуванні.

Контакти

Адреса Вул. Євгена Сверстюка, 2A, офіс 510, Київ 02002, Україна
Телефон +38 (044) 338-1391
Електронна пошта info@tesslagroup.com
Веб-сайт tesslagroup.com

Офіційні постачальники послуг