Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

TASK LTD

Сергій Бродович

Генеральний директор

Інвестиційна група "ТАСК" пропонує широкий спектр фінансових послуг. Повна незалежність дозволяє нам надавати абсолютно неупереджені консультації з усіх фінансових питань. Ми - об'єднання українських фінансових компаній, і ми віримо в безумовну перевагу локального ділового досвіду.
Відповідальність та бездоганна репутація, постійне зростання та розвиток, оптимізація лінійки послуг - головні принципи роботи кожної компанії у складі ІГ "ТАСК":
- КУА "ТАСК-ІНВЕСТ"
- Торговець цінними паперами "ТАСК-БРОКЕР"
- ІК "ТАСК"
КУА "ТАСК-ІНВЕСТ", інвестиційний підрозділ ІГ "ТАСК"б надає послуги найвищої якості з управління інвестиціями для приватних та інституціональних клієнтів.
"ТАСК-БРОКЕР" - невід'ємний операційний компонент ІГ "ТАСК". "ТАСК-БРОКЕР" успішно працює в якості депозитарної установи та торговця цінними паперами на біржовому та позабіржовому ринках.
Інвестиційна компанія "ТАСК" пропонує послуги з проектного фінансування, портфельним інвестиціям та операції зі злиття та поглинання.
Взаємовигідна співпраця з клієнтами та партнерами, заснована на принципі чесності, професіоналізму, точності, прозорості та зручності - основні пріоритети для кожної компанії групи "ТАСК".

Контакти

Адреса Пров. Рильський, 6, , корп. , 6-й поверх, офіс , Київ 01001, Україна
Телефон +38 (044) 502-0077
Електронна пошта info@task.ua
Веб-сайт www.task.ua

Офіційні постачальники послуг