Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Solar Energy Network Company LLC

Тетяна Гунько

Генеральний директор

Компанія працює на ринку сонячної енергетики та розвиває сонячну генерацію в Україні та Європі. Ми розробили принципову нову модель співпраці та реалізації об’єктів сонячної енергетики. Дана модель передбачає співпрацю з великими споживачами електроенергії та гарантує кожному нашому клієнту економію та кращі умови постачання електричної енергії.

Ми безкоштовно будуємо промислові сонячні електростанції для бізнесу та організовуємо постачання електроенергії для цього бізнесу завжди дешевше ринкової вартості.

SENC входить в структуру міжнародної групи компаній, яка працює на ринках України та Європи. Підприємства холдингу працюють у напрямках генерації електричної енергії, постачання електричної енергії та супутніх послуг, трейдинг електричної енергії, імпорт обладнання для енергетичної галузі, будівництво об’єктів генерації електричної енергії.

Контакти

Адреса Вул. Євгена Чикаленка, 31А, офіс 5, Київ 01024, Україна
Телефон +38 (050) 430-5230
Електронна пошта info@senc.solar
Веб-сайт

Офіційні постачальники послуг