Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Pedersen & Partners

Володимир Коломоєць

Генеральний директор

Pedersen & Partners - провідна міжнародна компанія з пошуку керівників, консалтингу з питань лідерства та послуг для членів рад директорів, що має 54 офіси у 50 країнах світу. Компанія Pedersen & Partners була заснована Полом Педерсеном у 2001 році з відкриттям перших офісів у Празі та Варшаві.

З моменту свого заснування компанія Pedersen & Partners застосовує цінності "Довіра - Відносини - Професіоналізм" у взаємодії з клієнтами та керівниками, а також у внутрішній роботі. Ми прагнемо змінити життя наших клієнтів на краще, надаючи високоякісні консультації з підбору менеджменту та постійно надаючи нашим клієнтам доступ до найкращих лідерів та менеджерів.

Партнери Компанії є 100% власниками компанії Pedersen & Partners, та продовжують працювати як консультанти над проектами для наших клієнтів Оскільки ми є партнерством з єдиним центром прибутку, наші клієнти можуть бути впевнені, що ми працюємо як одна команда в рамках глобальної організації. Ми надаємо інтегровані та високоякісні послуги з підбору керівників, консультування з питань лідерства та управління і досягаємо стабільних результатів як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Більш детальну інформацію про Pedersen & Partners можна знайти на сайті www.pedersenandpartners.com

Контакти

Адреса Бул. Тараса Шевченка, 33Б, Київ 01032, Україна
Телефон +38 (044) 500-5988
Електронна пошта kyiv@pedersenandpartners.com

Офіційні постачальники послуг