Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

JACOBS DOUWE EGBERTS UKRAINA LLC

Павло Варчук

Генеральний директор

Jacobs Douwe Egberts (JDE) – провідна світова компанія зі штаб-квартирою у Нідерландах, яка спеціалізується на виробництві кави і чаю.
Вже більше 265 років ми віримо у те, що неймовірні речі відбуваються за чашкою кави. Наше бачення: кожен заслуговує на каву, яку любить. Our promise: A coffee for every cup.
Jacobs Douwe Egberts – це:
• 100% портфелю – кава та чай, серед яких бренди Jacobs, L’OR, Carte Noire, Tassimo, Moccona, Maxwell House, Senseo, Douwe Egberts, Kenco, Pilao, Gevalia, Super, TiOra та інші.
• Бренди представлені у більш ніж 140 країнах світу
• Гравець №1 або №2 на 28-ми ринках світу (Source: Nielsen, 2018)
• 16 000 працівників у 44-х країнах, власний R&D центр кави, глобальні закупівлі зерна та багаторівневий контроль якості
• Сталий розвиток та відповідальний бізнес

Jacobs Douwe Egberts – лідер ринку кави в Україні. На українському ринку ми представляємо Jacobs, L'OR, Carte Noire у категоріях розчинної, меленої, зернової кави, кавових сумішей та капсул. Ми також надаємо В2В-рішення від Jacobs Douwe Egberts Professional – «Кава як бізнес» та «Кава як сервіс» (оренда та обслуговування професійних кавомашин для бізнесів різного масштабу).

Jacobs Douwe Egberts в Україні – це більше 400 працівників: офіс у Києві та виробництво у Тростянці (Сумська обл.)
Український офіс є управлінським центром кластеру UA&EECA, до якого входить 12 ринків Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.
Виробництво у Тростянці – це завод з пакування кави, де працює 11 ліній та розфасовується близько 100 видів продукції. Майже половину виробленої в Тростянці продукції ми експортуємо у країни ЄС.
Офіційний сайт JDE: www.jacobsdouweegberts.com
Наші бренди в Україні: www.jacobs.ua; www.lorcoffee.com.ua
Corporate Communications: Anna Abramchuk anna.abramchuk@jdecoffee.com

Контакти

Адреса Вул. Болсуновська, 13-15, БЦ "IQ", корп. , 10-й поверх, офіс , Київ 01014, Україна
Телефон +38 (044) 392-9797
Електронна пошта anna.abramchuk@jdecoffee.com
Веб-сайт www.jdepeets.com/

Офіційні постачальники послуг