Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ERC

Володимир Костенко

Генеральний директор

---ERC – професійний дистрибутор міжнародного рівня. В Україні ERC - відомий дистрибутор продукції та комплексних рішень і послуг з 1995 року. З перших років роботи піклування про внутрішні та зовнішні стандарти і традиції компанії не заважає створенню та впровадженню інновацій. Це забезпечує впевнені лідерські позиції дистрибуції ERC в Україні. Як частина структурованої міжнародної групи компаній, група компаній ERC в Україні є вагомим платником податків до державного бюджету України. Партнерські канали продажів, портфель пропозицій комплексних послуг та продукції понад 500 найвідоміших у своїх бізнес-напрямках постачальників світу та потужна інфраструктура компанії в Україні (об’єднує на єдиній великій власній території сучасні офісні простори, логістичний хаб, території сервісного центру та навчального комплексу з конференц залою, зручно розташованих в межах міста Києва) не мають аналогів ані в Україні, ані в інших країнах Східної Європи.
Дистрибуція ERC в Україні має чотири основні товарні напрями співпраці з бізнес-партнерами: споживча комп’ютерна техніка, комп’ютерна техніка та програмне забезпечення окремо чи в складі рішень масштабу підприємств, товари для дітей та підлітків, побутова техніка і техніка для комфорту помешкань. ERC пропонує продукцію, ідеї та рішення як для великих комерційних чи державних підприємств, так і для окремих споживачів або домогосподарств через мережу бізнес-партнерів. ERC має зростаючий міжнародний дистрибуційний бізнес у багатьох інших країнах, з офісами та колективами співробітників торгівельних компаній зокрема в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстані, Молдові, Україні, Узбекистані. Географічний та загальний бізнес розвиток дистрибуції групи ERC, зростання її сталої стійкості та конкурентоспроможності ефективно триває.

Контакти

Адреса Вул. Марка Вовчка, 18A, Київ 04073, Україна
Телефон +38 (044) 230-3474
Електронна пошта info@erc.ua
Веб-сайт www.erc.ua

Офіційні постачальники послуг