Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ALFA-BANK, JSC

Рафал Ющак

Генеральний директор

Альфа-Банк (Україна) - універсальний український банк з іноземним капіталом, один з найбільш надійних банків України. Згідно з рейтингом Національного банку України, Банк входить до групи найбільших банків країни за розміром активів.
Банк входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. та у своїй діяльності використовує досвід банків групи, які, окрім України, працюють також у Білорусі, Казахстані, Росії та Нідерландах.
Банк надає клієнтам в усіх сегментах, від приватних осіб до найбільших компаній, зручні сучасні банківські продукти та рішення, включаючи депозитні та кредитні програми, розрахунково-касове обслуговування, грошові перекази, відкриття та ведення поточних, кореспондентських рахунків, карткові продукти, зарплатні проекти, обслуговування фінансових потоків, факторинг, лізинг, торгове фінансування, операції з банківськими металами, та ексклюзивні послуги приватного банківського обслуговування тощо.
Альфа-Банк продовжує розвиватися як універсальний банк, вдосконалюючи якість обслуговування клієнтів, збільшуючи різноманітність послуг, та підвищуючи операційну ефективність.
Банк є одним із лідерів у запровадженні нових технологій.
Досягнення Банку на українському ринку підтверджені численними рейтингами та дослідженнями. Банк має рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings та національного рейтингового агентства Експерт-Рейтинг.
Альфа-Банк Україна є відповідальним корпоративним підприємством та бере участь у сталому розвитку суспільства. Банк веде прозорий бізнес та працює над підвищенням стандартів звітності та розкриття інформації.
Адреса
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100, Україна
+380 44 494 01 01

Контакти

Адреса Вул. Велика Васильківська, 100, Київ 03150, Україна
Телефон +38 (044) 494-0101
Електронна пошта ccd@alfabank.kiev.ua
Веб-сайт www.alfabank.com.ua

Офіційні постачальники послуг