Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Sayenko Kharenko

IMG

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає повний спектр юридичних послуг. Заснована у 2004 році, сьогодні фірма налічує понад 120 юристів, включно з 20 партнерами. Ми надаємо послуги в усіх основних сферах права, починаючи з трансакційних проектів та закінчуючи супроводом спорів та наданням кримінально-правового захисту.

За 18 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2 000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Серед клієнтів фірми більш ніж 70 компаній зі списку Fortune 500 (AbbVie, ADM, Citigroup, Coca-Cola, Comcast, Dell, DuPont, HP, Intel, Merck, Microsoft, Pepsi, Pfizer, Procter & Gamble, Walt Disney and others) та найбільші світові банки (Bank of America Merrill Lynch, Citigroup, Goldman Sachs, J.P. Morgan, UBS). Понад 80 мільярдів доларів США залучено в Україну завдяки нашій роботі.

Репутація фірми підтверджена провідними українськими та міжнародними рейтингами та нагородами за професійну досконалість. Понад 100 разів Sayenko Kharenko визнавали юридичною фірмою № 1 в усіх основних галузях права і більш ніж 30 раз «Фірмою року в Україні» за версією найбільш престижних професійних видань.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Офіційні постачальники послуг