Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Partners’ Events

Strategy Forum

Date:
December 8, 2023
Time:
9:30AM - 4:30PM
Strategy Forum

8 грудня у Києві Strategy Forum об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, бізнес-експертів, науковців – які прагнуть розбудувати бізнес України через розвиток системного мислення та реалізацію альтернативних стратегічних підходів. Організатор заходу – KA Group.

Тема Форуму: Гнучкість. Сталість. Ефективність

Сьогодні очевидно, що проектувати сьогоднішній день на завтрашній уже неможливо. Але й відмовитися від планів на майбутнє теж не видається розумним - необхідно знайти спосіб вибудовувати стратегію інакше. Чи існують альтернативні підходи до вибудовування корпоративної стратегії? Так, звісно. Новими правилами ефективності та інструментами стратегування у ландшафті українських викликів поділяться авторитетні експерти.

Серед спікерів події:

  • Євген Глібовицький, експерт із довготермінових стратегій, керуючий партнер експертної компанії pro.mova
  • Олексій ТимофіївЧлен Ради директорів компанії BGV Group Management, автор курсів по стратегії в Академії Делойт
  • Оксана Щегельська, керуюча партнерка STRATEGIC, викладачка kmbs
  • Андрій Длігач, cтратег, візіонер, доктор економічних наук, голова Advanter Group, член Ради Директорів Digital transformation Institute
  • Борис Марков, генеральний директор та голова правління корпорації АТБ
  • Михайло Траверсе, керівний партнер Reiseplan, експерт у створенні та реалізації бренд-стратегій для міжнародних та локальних брендів та бізнесів.
  • Ігор Новіковголова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge
  • Роман Бондар, старший партнер KornFerry", ексзаступник СЕО "Укроборонпром»

Більше інформації на сайті форуму:

https://kagroup.ua/strategy_forum?utm_source=acc&utm_medium=article&utm_campaign=promo&utm_content=link&utm_term=registration.

Участь у заході: ви можете обрати офлайн або онлайн участь. Для більш ефективного залучення у контекст, доєднуйтесь командою, щоб розподілитись на два потоки участі – виступи, дискусії та воркшопи. Оберіть категорію квитка і придбайте прямо на сайті або зверніться до менеджерів KA Group за вказаними контактами.

До зустрічі на Strategy Forum у колі для формування маршрутів бізнесу у майбутнє через перезбирання невизначеності у стратегію.

Other Events

Partners’ Events 04.24.2024

SUP Day Forum Kyiv

Kyiv
9:00AM
Partners’ Events 04.24.2024

IX Ukrainian Antitrust Forum

Online/Offline
10:00AM

Official Service Providers