У часи, коли в Україні є нагальна потреба в забезпеченні енергетичної незалежності, важливість диверсифікації джерел енергії стає критичною. Розробка міні-генерацій і локальних енергетичних систем не тільки сприяє сталому розвитку, але й забезпечує стійкість країни перед лицем зовнішніх і внутрішніх загроз. Відсутність залежності від централізованих джерел енергії дозволяє підприємствам уникати перерв у роботі та зберігати стабільну діяльність навіть у непередбачуваних обставинах.
Запрошуємо на вебінар, на якому буде розглянуто ключові теми, важливі для сталого розвитку компаній і країни в сучасних умовах. Зустріч відкриє нові можливості для енергетичної незалежності бізнесу, підтримки громад і забезпечення екологічної відповідальності. Учасники зможуть глибше зрозуміти й застосувати на практиці інструменти, що допоможуть зміцнити енергетичну незалежність компаній, підтримати громади та реалізувати екологічно відповідальні ініціативи, закладаючи міцний фундамент для майбутнього відновлення.
Розглянемо наступні ключові напрямки:
- Передові стратегії і інновації, які сприяють сталому розвитку й відновленню.
- Доступні джерела додаткового фінансування та впровадження проєктів енергонезалежності, включно з грантовою підтримкою, а також ефективні методи розробки інвестиційних проєктів.
- Нещодавні зміни у звітності сталого розвитку та правильне складання ESG-звіту, що допоможе не тільки підвищити конкурентоспроможність, але й закладе основу для довготривалого успішного розвитку бізнесу або громади.
Дата заходу: 22 листопада (пт) 2024 року
Час: 15:00-16:45 (EEST)
Формат: Онлайн в Microsoft Teams
Реєстрація на захід є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.
Мова: українська і англійська з перекладом
Захід буде особливо корисним:
Підприємцям, власникам і керівникам українського бізнесу, інвесторам, фахівцям у сфері енергетики, сталого розвитку, громадським організаціям, представникам міських рад і всім, для кого важливе питання енергонезалежності.
Теми вебінару:
- Диверсифікація виробництва електроенергії на локальні міні-генерації.
- Sustainability report.
- Як готувати ESG-звітність, якщо Україна ще не частина ЄС?
- Фінансування інноваційних рішень у сфері сталої енергетики.
- Підтримка участі в грантових проєктах, розробка інвестиційних проєктів для донорських організацій.
Спікери:
- Rizwaan Sahib — EX Managing Director | Practice Lead for North America at Він очолює практику з пом'якшення наслідків зміни клімату, спеціалізується на впровадженні декарбонізаційних проєктів, оптимізації ESG-дисклозур і залученні екологічних кредитів для фінансування сталих ініціатив. Має понад 17 років досвіду в енергетичній галузі, зокрема працював у компаніях California ISO і Brookfield Renewables, де керував розробкою стратегій для покращення ефективності активів і зниження операційних ризиків.
- Андрій Боренков — CFA, керівник напряму Advisory в BDO в Україні. Має більш ніж десятирічний досвід роботи в інвестиційному бізнесі в українських і міжнародних компаніях. Керував численними транзакціями в сільському господарстві, харчовій промисловості, машинобудуванні, логістиці, роздрібній торгівлі та IT.
- Gabriel Ionita — Старший менеджер в BDO в РумуніїRomani. Досвідчений консультант з більш ніж 20-річним досвідом у сфері управлінського консалтингу, спеціалізується на стратегічному розвитку, внутрішньому контролі, корпоративному управлінні, управлінні грантами і публічними фінансами, управлінні ризиками і проєктами. Надає послуги з розробки стратегій сталого розвитку, організаційного налаштування, оцінки відповідності та впровадження систем управління ризиками.
- Анастасія Скок - Керівниця відділу ESG в BDO в Україні. Спеціалізується на розробці та впровадженні довгострокових стратегій сталого розвитку компаній відповідно до міжнародних стандартів. Надає послуги з відстеження ESG показників, підготовку звітів для стейкхолдерів, управління екологічними та соціальними ризиками, а також забезпечення прозорості в комунікаціях з інвесторами та регуляторами.
- Ігор Маркевич - EIT Community Officer EIT Community RIS Hub in Ukraine. Багато років займається розбудовою інноваційної екосистеми України та залучає світові можливості для українських підприємців.
- Федір Ушаков – партнер з аудиту в BDO в Україні. 17 років досвіду роботи у сфері аудиту та бухгалтерського обліку. Надає послуги з аудиту фінансової звітності, підготовлений відповідно до Міжнародних стандартів аудиту. Має великий досвід роботи з клієнтами енергетичної галузі. Член Асоціації АССА
Організатор:
BDO в Україні є частиною мережі BDO, однієї з найбільших міжнародних аудиторських і консалтингових мереж, і працює на українському ринку з 1997 року. Сьогодні компанія є одним із лідерів українського ринку і пропонує широкий спектр послуг, включно з аудитом, бухгалтерським аутсорсингом, податковим консультуванням, оцінкою активів і збитків від військових дій, бізнес і ІТ-консалтингом, та допомагає українському бізнесу залучати іноземні інвестиції і виходити на міжнародні ринки. BDO активно залучена в проєкти економічного відновлення України і є партнером фандрайзингової платформи UNITED24, а СЕО компанії є Членом правління Комітету з Відновлення України при Європейській Бізнес Асоціації.
Контактні особи:
Владислав Пугач, Керівник групи «Природні ресурси та енергетика»
+38 095 253 88 58 / vpuhach@bdo.ua
Федір Ушаков, Партнер BDO в Україні
+380 50 101 40 58 / fushakov@bdo.ua