Вакансії

Наша команда активних, відданих та молодих професіоналів прагне бути партнером вибору та позитивним рушєм змін у бізнес-середовищі Україні. Дізнайтеся про можливості та переваги роботи в Палаті та станьте незамінною частиною організації, щоб слідувати спільному баченню та працювати для членів Палати.

Приєднуйтесь

Запрошуємо приєднатися до нашої команди мотивованих, амбітних людей, які прагнуть нових знань, розвитку й готові не миритись з “status quo”. Радо познайомимось з професіоналами, які мають досвід роботи в бізнесі, комунікаціях чи державному секторі, і готові надати новий імпульс в розбудові стосунків з компаніями-членами для підтримки міжнародного бізнесу в Україні. На перехресті бізнесу й державного сектору, AmCham дарує унікальний досвід, якого будь-де не здобудеш. Якщо ви бажаєте дієвих змін, приєднуйтесь до AmCham. Це найкращий вибір.

Цінності Палати
Для мене дуже важливо долучатись до позитивних змін. Саме в AmCham ти відчуваєш себе частиною спільноти, яка справді щоденно змінює бізнес клімат в Україні на краще.
Анюта Семотюк Керівник Департаменту з управління людськими ресурсами
В нашій щоденній роботі ми сповідуємо цінності та принципи, які єднають нас з найкращими світовими практиками та створюють культуру співпраці, поваги та довіри. Приєднуйтесь до нашої команди, щоб будувати кар’єру в понад 20 галузях, які ми представляємо. Створюйте мережу професійних контактів та ставайте частиною нашої великої сім'ї AmCham. Будемо раді вітати вас.
Яна Янсон Керівник Департаменту з маркетингу
АСС стає вашої родиною з першого дня на роботі. Люди – це головний актив нашої організації, а доступ до стількох важливих людей з компаній-членів дає змогу відчути себе привілейованим. Я би рекомендувала приєднуватися до нашої команди проактивним та енергійним людям з сильними комунікаційними навичками.
Наталія Червона Керівник Департаменту з розвитку бізнесу
Бути частиною команди Палати – це не тільки чудовий досвід та цікаві виклики, а також багато крутих моментів. Ми працюємо разом над вирішенням питань, допомагаємо нашим членам, розробляємо нові проекті і потім насолоджуємося результатом. Кожний день приносить нові можливості і тут їх можна використати наповну.
Валерія Борзиста Координатор з маркетингу

Відповідальна особа

Анюта Семотюк

Керівник Департаменту з управління людськими ресурсами

Офіційні постачальники послуг