Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Спеціальна пропозиція від UPS

IMG

Сьогодні розвиток компанії UPS насамперед спрямовано на інновації та обслуговування клієнтів. У компанії працює понад 495 000 працівників у понад 220 країнах світу, які сполучаються автомобільним, залізничним, повітряним і морським транспортом. У майбутньому компанія UPS лишатиметься лідером у цій галузі та об’єднуватиме людей по всьому світу, забезпечуючи якісне обслуговування та екологічну стійкість.

Історія UPS, найбільшої у світі компанії з доставки вантажів, почалася понад століття тому з позики в 100 $ для створення крихітної кур’єрської служби. Наша еволюція в багатомільярдну міжнародну корпорацію відображає історію сучасних видів транспортування, міжнародної торгівлі та фінансових послуг

Наші головні цілі та задання:

Розвивати наш міжнародний бізнес, задовольняючи логістичні потреби клієнтів і дотримуючись професіонального та ефективного підходу в усьому, що ми робимо.

Зберегти фінансово стабільну компанію зі значною часткою у власності працівників, що забезпечить конкурентний рівень доходу власникам наших акцій у довгостроковій перспективі.

Надихати наших працівників і бізнес-партнерів докладати всіх зусиль, пропонуючи можливості для особистого розвитку та успіху.

Стати для інших взірцем відповідальної, турботливої та екологчіної компанії, що робить вагомий внесок у життя суспільства, яке вона обслуговує.

Членам Палати UPS  надає знижку 25% на відправки - імпорт та експорт. 

Анна Єрмольченко

050 839 32 90

ayermolchenko@ups.com

Офіційні постачальники послуг