Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Corteva Agriscience надала медичні матеріали українським лікарням

Corteva Agriscience надала медичні матеріали українським лікарням

#biz4good

Corteva Agriscience віддана тому, щоб допомагати людям та спільнотам, які зазнали впливу COVID-19. Цьогоріч Corteva надасть більше 1.5 мільйона доларів США глобальним організаціям з продовольчої безпеки по всьому світу, які допомагають тим, кому загрожує продовольча небезпека у цей непростий період. Corteva заохочує співробітників робити пожертви у продовольчі банки, благодійні їдальні та інші організації.  Компанія також надає матеріальне забезпечення для професійного використання тим, хто працює над лікуванням та попередженням поширення  COVID-19.

Відповідаючи на запит Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Всеукраїнського благодійного фонду «Крона», Corteva Agriscience надала засоби для скринінгу – 175 інфрачервоних термометрів, які дозволяють тим, хто знаходиться на передовій, захищати себе шляхом обстеження пацієнтів на відстані, у центри невідкладної медичної допомоги та лікарні по всій Україні.

Обладнання отримали:

- Білоцерківська міська лікарня №3
- Кагарлицька ЦРЛ
- Переяслав-Хмельницька ЦРЛ
- Таращанська центральна районна лікарня
- Київський обласний центр ЕМД та МК
- Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня
- Броварська станція екстреної допомоги
- Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №7
- КНПБМР "БМЦПСМД"
- Уманська станція екстреної швидкої медичної допомоги
- Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради
- Чернівецький обласний центр ЕМД
- Обласний центр ЕМД та МК (м. Рівне)
- Запорізький Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Corteva Agriscience не розглядає цю життєво важливу допомогу як можливість для просування бренду чи випуску прес-релізів. Компанія допомагає, бо здатна це зробити в такий складний час і завжди прагне бути хорошим корпоративним громадянином.

Офіційні постачальники послуг