Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Wirex

Руслан Колодяжний

Генеральний директор

Wirex – це британська фінтех-компанія, яка має ліцензію британського фінансового регулятора FCA та є лідером у сфері гібридних фінансів. Офіси компанії розташовані в Лондоні (Великобританія), Атланті (США), Торонто (Канада), Сингапурі, Токіо (Японія). R&D-центр компанії розташований у Києві, Україна. Wirex є першою платіжною платформою, яка дозволяє безперешкодно інтегрувати цифрові та традиційні валюти, а також використовувати мультивалютні рахунки, валютні перекази та обмінні послуги. Компанія налічує більше ніж 3 млн користувачів у понад 130 країнах. Місія компанії – дати можливість кожному мати доступ до єдиної глобальної платформи для традиційних і цифрових активів будь-де, будь-коли.
Wirex пропонує послуги для фізичних осіб (B2C) та бізнесу (B2B).
Wirex B2C: картка Wirex Visa дає можливість використовувати гроші на одній безмежній платформі платежів, автоматично конвертуючи 12 цифрових і традиційних валют і 26 стейблокоїнів, підкріплених фіатними валютами.
Wirex B2B - це перший у світі безпрецедентний сервіс для компаній, що працюють із цифровими активами. Він надає безпечні криптогаманці, корпоративні банківські рахунки та миттєвий обмін за позабіржовими/міжбанківськими курсами на єдиній глобальній платформі.

Контакти

Адреса Вул. Васильківська, 38, а/с 22, Київ 03022, Україна
Телефон +38 (097) 609-1559
Електронна пошта pr-kyiv@wirexapp.com
Веб-сайт wirexapp.com/en-ua

Офіційні постачальники послуг