Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

VITCHYZNA, LIMITED LIABILITY COMPANY

Сергій Чижик

Генеральний директор

Товариство з обмеженою відповідальністю "Вітчизна" – агро компанія, яка почала свою діяльність у 2000 році і на сьогоднішній час є надійним партнером багатьох компаній як внутрішнього, так і зовнішнього ринку.
Товариство проводить свою діяльність в 2-х основних напрямках: рослинництво та елеватор.
Вирощуючи зернові культури, «Вітчизна» використовує сучасні технології такі, як навігація техніки через GPS, віддалений контроль використання палива, контроль місцезнаходження та швидкості руху техніки, використання дронів для обприскування, супутниковий моніторинг полів, системи відключення сівалок та обприскувачів та інші. Крім того, у 2017 було створено власну ремонтну майстерню із сучасним обладнанням для поточних ремонтів техніки, задіяної в процесах.
Елеватор компанії надає послуги зберігання, сушіння та очистки зерна. Має свою атестовану лабораторію, за допомогою якої робить мобільний відбір проб із визначення якості зерна та надає картки аналізу в електронному варіанті. Сучасне вагове обладнання відповідає всім нормам та вимогам. З минулого року успішно використовується та вдосконалюється технологія зберігання зерна в полімерних рукавах. Має можливість відвантаження як автомобільним, так і залізничним транспортом.
У своїй діяльності «Вітчизна» використовує надійну техніку світових брендів John Deere, Pottinger, Kinze, Manitou, Case
ТОВ «Вітчизна» є партнером благодійного фонду «Технологія». Основні кошти спрямовуються на покупку обладнання для лікарень та реконструкцію приміщень, фінансову допомогу дітям-сиротам та хворим, що потребують дорого лікування, участь у будівництві дитячих та спортивних майданчиках.

Контакти

Адреса вул. Євгена Коновальця, 6, Конотоп 41600, Україна
Телефон +38 (054) 476-1000
Електронна пошта mail@vitchyzna.ua
Веб-сайт www.vitchyzna.ua

Офіційні постачальники послуг