Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Sunoco Trading LLC

Вікторія Гришина

Генеральний директор

Про виробника
Всесвітньо відомий бренд SUNOCO – це торговельна марка нафтовидобувної і нафтопереробної компанії – найбільшого дистриб'ютора палива в США і провідного виробника мастильних матеріалів. Представництва компанії розташовані в 30 країнах світу. Заснована в 1886 році, компанія SUNOCO є одним з лідерів напрямку інноваційних розробок. Підтвердженням беззаперечної якості продукції SUNOCO є той факт, що вже багато років поспіль продукція SUNOCO успішно застосовується більш ніж у 50-ти автоспортивних змаганнях, серед яких NASCAR та IndyCar.

З 2020 року торговельну марку SUNOCO в Україні представляє компанія «САНОКО ТРЕЙДІНГ», яка є ексклюзивним офіційним імпортером мастильних матеріалів SUNOCO та відповідає за маркетингову та дистриб’юторську політику бренда SUNOCO.

Продукція SUNOCO поставляється в Україну безпосередньо з заводу, що гарантує збереження її якості протягом всього шляху від виробництва до кінцевого споживача. Виробничі потужності компанії сертифіковані у відповідності вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту ISO 9001 та ISO 14001.

В асортименті представлені моторні, трансмісійні, гідравлічні та редукторні оливи, мастила для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки, а також широкий перелік спеціалізованих мастильних матеріалів промислового призначення. Вся продукція відповідає американським та світовим стандартам якості, а також вимогам провідних світових виробників техніки та обладнання.

Особливої уваги заслуговують ресурсозберігаючі моторні оливи SUNOCO, які відповідають жорстким вимогам до експлуатаційних властивостей найсучасніших категорій API SP та ILSAC GF-6A. За рахунок ретельно підібраних синтетичних базових олив і найновіших пакетів присадок вони забезпечують менший опір рухомим деталям двигуна, знижують тертя, скорочують час прогріву при низьких температурах, а, отже, допомагають двигуну працювати з високою продуктивністю при меншому споживанні пального.

SUNOCO дбає про навколишнє середовище
Компанія SUNOCO надає можливість всім покупцям високоякісних мастильних матеріалів американського бренду скористатися додатковим сервісом з безкоштовної утилізації відпрацьованих олив і мастил. Відтепер у всіх клієнтів SUNOCO більше не виникне питання, що робити з відходами, де їх зберігати, як транспортувати і куди везти. Всі питання документального оформлення і переробки відходів бере на себе ліцензований і технологічно озброєний партнер SUNOCO з надання сервісу утилізації. А споживачам мастильних матеріалів SUNOCO залишається лише скористатися всіма перевагами якості та високих експлуатаційних властивостей у вигляді безвідмовної роботи, подовжених інтервалів заміни, відсутності простоїв, збільшення строків служби обладнання.

Контакти

Адреса Вул. Верхній Вал, 30, Київ 04071, Україна
Телефон +38 (044) 334-4556
Електронна пошта contact@sunocoukraine.com
Веб-сайт sunocoukraine.com

Офіційні постачальники послуг