Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Sintez-Group & Co LLC

Онур Ватан

Генеральний директор

ТОВ «СИНТЕЗ ГРУП І К» є найбільшим переробником та експортером жовтого шліфованого гороху в Україні, одним з найбільших українських експортерів бобових та ключових постачальників сільськогосподарської продукції з Чорноморського регіону на світові ринки з більш ніж 15-річною репутацією та досвідом.
ТОВ «СИНТЕЗ ГРУП І К» має власні потужності для зберігання сільськогосподарської продукції, обладнаних новітніми технологіями, загальною ємністю понад 50 000 тонн, що керуються міжнародними стандартами, включаючи HACCP, ISO 9001-2015, ISO 22000-2005. ТОВ «СИНТЕЗ ГРУП І К» експортує понад 1 000 000 тонн сільськогосподарської продукції щорічно як навалом, так і контейнерами.
З моменту свого заснування в 2005 році компанія ТОВ «СИНТЕЗ ГРУП І К» зарекомендувала себе як надійного партнера з Чорноморського регіону з умінням налагоджувати стабільні та довгострокові ділові відносини з лідерами українських аграрних холдингів та світових гравців сільськогосподарського ринку, орієнтуючись на міжнародні стандарти в аспектах якості, надійності, ділової етики та прозорості.

Контакти

Адреса вул. Канатна, 1В, Одеса 65014, Україна
Телефон +38 (048) 740-6020
Електронна пошта office@sintez-group.com.ua

Офіційні постачальники послуг