Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Select Power Systems

Хезер Ісон

Генеральний директор

SELECT Power Systems – це інжинірингова фірма, яка надає проектні та професійні інженерні послуги на національному та міжнародному рівнях для державних і приватних компаній. У сукупності SELECT має спеціалізований досвід у різноманітних дисциплінах від розподілу до передачі на підстанції. Крім того, ми надаємо інжиніринг, управління проектами, стратегічний консалтинг і кадрові рішення.

Ми пишаємося тим, що залишаємося в авангарді технологічних досягнень і екологічних методів. Використовуючи найсучасніші технології, ми розробляємо рішення, які оптимізують продуктивність вашого бізнесу, зменшують вплив на навколишнє середовище та позиціонують вас як передового лідера галузі. Основою будь-якого бізнесу є надійність, і ми ставимося до цього серйозно. З нами, як вашим партнером, ви можете бути впевнені, що ваша діяльність буде посилена міцною та надійною інфраструктурою.

Ми розуміємо, що кожен бізнес має унікальні вимоги та виклики. Ось чому ми надаємо пріоритет розумінню ваших цілей і обмежень, що дозволяє нам розробляти рішення, які бездоганно відповідають вашому баченню. Ваш успіх є нашим успіхом, і ми прагнемо будувати довгострокові партнерські відносини з усіма нашими клієнтами.

SELECT Power Systems – це сертифікований малий бізнес (WOSB), який також зареєстрований як EDWOSB у SBA.

Разом давайте висвітлимо майбутнє енергетики та зрушимо наш світ у світліше, екологічніше та стійкіше майбутнє!

Контакти

Адреса 569, South Rutherford Street, Atlanta 29702, USA
Телефон +1 (864) 520-3109
Електронна пошта Robert.Bryan@SELECTPowerSystems.com

Офіційні постачальники послуг