Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

SAT LLC

Олександр Цупро

Генеральний директор

Компанія «SAT» є торговельним, інвестуючим підприємством на аграрному ринку України, яке здійснює поставки сільськогосподарської продукції понад 200 українським підприємствам і переробним компаніям а також партнерам на експорт.
Компанія «SAT» є керуючою компанією дев’яти сільськогосподарських підприємств Сумської області, які разом з іншими підприємства Групи обробляють понад 38000 Га, завдяки чому посідає місце у ТОП-50 компаній з найбільшим земельним банком в Україні. На 2021 рік заплановане відкриття елеватору потужністю 100 тисяч тон, який посяде місце у ТОП-5 регіону. У своїй діяльності компанія керується принципами сталого розвитку.
Група, до якої входить «SAT», складається з аграрних та промислових підприємств, серед яких ТОВ «Гуала Кложерс Україна», АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» та ТОВ «Гуалапак Україна», що поставляюсь свою продукцію в 37 країн світу. У 2020 році Група відзначила 30 річницю своєї діяльності.
Ми цінуємо довготривалу співпрацю, яка ґрунтується на тому що новий клієнт відкриває компанію «SAT» як надійного партнера.

Контакти

Адреса Вул. Вільний лужок, 6, Суми 40000, Україна
Телефон +38 (054) 270-1220
Електронна пошта office@siati.com.ua
Веб-сайт siati.com.ua

Офіційні постачальники послуг