Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Meest Group

Олена Падчик

Генеральний директор

Meest – міжнародна група компаній, яка з 1989 надає поштово-логістичні послуги у понад 30 країнах світу, серед яких: Україна, США, Канада, Австралія, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Чехія, Польща, Китай, Казахстан, Грузія, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Ізраїль та інші.

Основні напрямки діяльності групи компаній Meest – це міжнародні поштово-логістичні та фінансові послуги для компаній та фізичних осіб.

В Україні група компаній Meest представлена через наступні компанії та сервіси:
• Поштово-логістичний оператор Meest Express (ТзОВ «Торговий Дім «міст Експрес»), який з 2005 року надає послуги адресної доставки відправлень та активно розвиває свою мережу пунктів видачі посилок у форматі поштових відділень та поштоматів, яка на сьогоднішній день складається з понад 5000 локацій;
• Оператор поштового зв’язку з пересилання міжнародних поштових відправлень СП «Росан» (ТзОВ «Спільне українсько-канадське підприємство «Росан»), який має код оператора поштового зв’язку у Всесвітньому поштовому союзі, та працює з багатьма відомими на міжнародному ринку операторами поштового зв’язку;
• Сервіс доставки покупок з іноземних інтернет магазинів myMeest;
• Компанією по доставці габаритних вантажів Meest Cargo (ТзОВ «Росан-Глобал»);
• Сервіс міжнародних грошових переказів з північної Америки та Європи в Україну під брендами Meest Money Transfer та Perekaz24.
Meest є беззаперечним лідером ринку e-commerce логістики та міжнародної доставки поштових відправлень.

За понад 30 років Група компаній Meest збудувала міцний фундамент і завоювала довіру в споживачів і партнерів у десятках країн, залишаючись вірною своїм основним принципам: близькість до споживача, легкість отримання, доступна ціна послуг і постійне впровадження найновіших технологій в е-commerce та в поштовій логістиці.

Контакти

Адреса Вул. Зелена, 147, корп. 1, Львів 79035, Україна
Телефон +38 (066) 025-9951
Електронна пошта office@meest.com
Веб-сайт ua.meest.com/

Офіційні постачальники послуг