Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Klik Ukraine

Артур Ольшанський

Генеральний директор

Компанія Klik Ukraine була заснована в 2020 році, як незалежний підрозділ міжнародного ІТ сервіс провайдера Klik Solutions, з головним офісом у Балтиморі, США.

Наші ключові компетенції: надання комплексних ІТ-послуг, кібербезпека та хмарні рішення.

Ми застосовуємо провідні технології, старанно підібрані до потреб кожного з наших клієнтів, для підвищення продуктивності та конкурентоздатності.

Наш спектр послуг з впровадження хмарних рішень включає розробку стратегії хмарної траснформації бізнесу, хостинг, підбір та налаштування інструментів, зокрема, для віддаленої роботи, резервне копіювання та

аварійне відновлення даних, цілодобову підтримку та моніторинг в режимі 24*7.

Наші досвідчені фахівці в галузі кібербезпеки надійно захищають ІТ-інфраструктуру клієнтів від потенційних загроз, допомогають оптимізувати витрати на ІТ-безпеку та забезпечують безперервний моніторинг ваших систем.

З Klik Ukraine ви отримаєте потужний поштовх до розвитку та успіху вашого бізнесу, адже у нашому розпорядженні – найсучасніші технології та унікальний досвід реалізації ефективних технологічних рішень для компанії та організацій будь-якого масштабу.

Чудовий ІТ-досвід наших клієнтів - головний пріоритет Klik Ukraine!

Наші послуги:

IT інфраструктура та сервіси: оцінка наявної IT інфраструктури та розробка цілісної персоналізованої IT стратегії, підбір інструментів та рішень, які точно відповідають потребам вашого бізнесу та підвищують продуктивність, реалізація ІТ стратегії та підтримка ІТ інфраструктури, оптимізація витрат на ІТ. Служба підтримки, доступна з будь-якого куточку світу в режимі 24*7.

Кібербезпека: антивірусні системи, захист від хакерських атак, керовані брандмауери, SIEM сервіси, аудит ризиків та розробка політики безпеки, оцінка надійності систем безпеки та ризиків зламу, Dark Web Scan.

Хмарні рішення: розробка хмарної стратегії, резервне копіювання даних та їх аварійне відновлення, хостинг, підбір та налаштування хмарних рішень та додатків для віддаленої роботи або роботи у розподілених командах, зберігання даних та моніторинг 24*7.

Контакти

Адреса Вул. Глибочицька, 40НП, Київ 04050, Україна
Телефон +38 (044) 344-0710
Електронна пошта infoua@kliksolutions.com.ua

Офіційні постачальники послуг