Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

ISSP - Information Systems Security Partners

Роман Сологуб

Генеральний директор

ISSP - Information Systems Security Partners є міжнародною спеціалізованою компанією з кібербезпеки, що надає повний спектр послуг із захисту інформації та інформаційних систем. Із 2008 року компанія успішно працює в Україні, на ринках країн Східної Європи і Центральної Азії, має дочірні підприємства в Польщі та Ірландії, веде бізнес в країнах Західної Європи, Канаді та США. Головний офіс компанії розташований у Києві.
ISSP допомагає підприємствам, організаціям, державним органам, медичним і науковим установам захищати інформаційні мережі, системи й дані від постійних кіберзагроз і боротися з ризиками та наслідками кібератак.
Компанія проводить оцінку вразливостей і компрометації, аудит та технічну перевірку комп'ютерних систем, консультування і побудову архітектури кібербезпеки, інтеграцію та підтримку передових технологій, захист інформації, моніторинг та реагування на інциденти, розслідування кібератак, реверс-інжиніринг шкідливого ПЗ, розвідку та виявлення загроз, а також навчання у сфері кібербезпеки.
Клієнтами ISSP є міжнародні й місцеві банки і фінансові організації, промислові підприємства, рітейл, об’єкти критичної інфраструктури (енергетика, телеком, транспорт), державні органи. Компанія також пропонує спеціальне комплексне обслуговування для малого і середнього бізнесу. ISSP активно взаємодіє з провідними міжнародними неурядовими організаціями та світовими лідерами думок у сфері кібербезпеки і штучного інтелекту.

МОЖЛИВОСТІ
Операційний центр кібербезпеки (SOC)
ISSP SOC надає комплексні послуги із забезпечення й управління кібербезпекою (managed security services), включаючи виявлення та реагування на загрози, управління інцидентами, відповідність регуляторним вимогам, платформу управління безпекою інформаційних систем.

Лабораторія ISSP
Лабораторія ISSP спеціалізується на розслідуванні кібератаках, аналізі зловмисного програмного забезпечення, дослідженні вихідного коду, проведенні досліджень в галузі кібербезпеки та розвідці загроз безпеки.

Тренінг Центр
Тренінг центр ISSP пропонує різні форми професійної підготовки, включаючи сертифіковані програми з інформаційної та кібербезпеки від таких світових лідерів, як EC-Council та (ISC)², технологічні вендорські курси та авторські навчальні програми ISSP.

Контакти

Адреса Вул. Радищева, 10/14, Київ 03124, Україна
Телефон +38 (044) 594-8018
Електронна пошта info@issp.com
Веб-сайт issp.com

Офіційні постачальники послуг