Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Intellias

Віталій Седлер

Генеральний директор

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 3000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Португалії, Іспанії, Великій Британії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей.

Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 році компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine та EY. У 2022 році Intellias вчетверте увійшов до списку найкращих сервісних IT компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100. Крім того, у 2022 році Intellias зайняв 1 місце в Рейтингу 30 стійких компаній України за версією Forbes.

Контакти

Адреса Вул. Панаса Мирного, 24, Львів 79034, Україна
Телефон +38 (032) 290-3690
Електронна пошта info@intellias.com
Веб-сайт intellias.com/

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг