Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Intellias

Віталій Седлер

Генеральний директор

Компанія Intellias була заснована у Львові у 2002 і з того часу перетворилась в одну з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення в Україні. Ми постачаємо інноваційні рішення для компаній з списку Fortune 500 і допомагаємо провідним американським компаніям створювати першокласне програмне забезпечення в таких галузях як автономні автомобілі та навігація, фінансові технології та корпоративне навчання.
Завдяки індустрійній спеціалізації у сфері Automotive, FinTech, Location Based Services, Retail, IoT та Energy, Intellias неодноразово визнавався ключовим гравцем на ринку та лідером галузі за результатами світових досліджень. Ми також пишаємося тим, що представлені в 2018 Global Outsourcing 100 List від IAOP та GSA UK Awards.
На даний момент компанія налічує понад 1300 працівників у п’яти розробницьких центрах у найбільших містах України та в Кракові (Польща), а також у бізнес-представництві в Берліні (Німеччина).

Контакти

Адреса Вул. Наукова, 7Д, Львів 79060, Україна
Телефон +38 (032) 290-3690
Електронна пошта info@intellias.com
Веб-сайт www.intellias.com

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг