Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Healthyway

Ольга Ярош

Генеральний директор

З 2002 року компанія «Хелсівей» є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні продукції виробника Healthyway Production, Inc (США), що спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генериків лікарських засобів, дієтичних добавок (БАД), вітамінів і лікувальної косметики.
Вся продукція американської компанії HWP відповідає вимогам і стандартам FDA (Адміністрація з контролю за виробництвом харчових продуктів і медичних препаратів) і GMP (правила виробництва продукції).
Компанія «Хелсівей» піклується про якість і безпеку власної продукції, тому реалізація дієтичних добавок здійснюється виключно через аптеки та спеціалізовані торгівельні відділи.
Місія компанії – популяризація здорового способу життя. Основною метою діяльності є донесення правдивої інформації про переваги, властивості та якість продукції виробника HWP, доступність ціни та здорова конкуренція.
Головне завдання, яке стоїть перед компанією – це проведення спільно з лікарями і фармацевтичними працівниками інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань збереження здоров’я та довголіття. Особлива увага приділяється методам профілактики.
Компанія «Хелсівей» є постійним учасником спеціалізованих виставок «Охорона здоров’я», наукових конференцій, симпозіумів і конгресів у сфері медицини й охорони здоров’я. У 2003 році компанія Healthyway Production, Inc. стала переможницею IV Національного рейтингу фармацевтичної галузі України «Панацея» в номінації «За досягнення в профілактичній медицині». У 2011 році компанія «Хелсівей» стала номінантом у загальнонаціональному проекті «Флагмани сучасної медицини» та нагороджена за вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України.
Компанія "Хелсівей" бере активну участь у соціальних проектах для дітей-сиріт і планує надалі збільшувати свій внесок в благодійні проекти.

Контакти

Адреса Просп. Голосіївський, 70, офіс 522, Київ 03040, Україна
Телефон +38 (044) 520-2522
Електронна пошта ukraine@healthyway.com.ua
Веб-сайт healthyway.com.ua

Офіційні постачальники послуг