Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Global Operations Group (an Alodium, LLC Company)

Олександр Чіжик

Генеральний директор

GLOBAL OPERATIONS GROUP це компанія підприємців, бізнес-операторів та інвесторів, які об’єдналися, щоб пришвидшити вихід на ринок США для іноземних компаній. Завдяки прямим консультаціям, інвестиціям та постійній оперативній підтримці, GLOBAL OPERATIONS GROUP створила комерційний міст із повним спектром послуг до Сполучених Штатів. Поєднуючи досвід одного з міжнародних податкових, юридичних, фінансових, інвестиційних, стратегічних та операційних питань, іноземні компанії отримають повний цикл підтримки для створення, діяльності та розвитку свого бізнесу в США.
Ми віримо, що створення середовища, де українські підприємці можуть ризикувати, знаючи, що їм надається підтримка для доступу до найбільшої економіки у світі, раннього етапу та подальшого капіталу, а також оперативного досвіду, призводить до культури інновацій, що приносить користь людям України та Сполучені Штати.
Завдяки партнерству між GLOBAL OPERATIONS GROUP та Американською торговою палатою в Україні, підприємці в Україні отримають підтримку своїх ідей через мережу професіоналів, які працюватимуть з ними пліч-о-пліч у їхньому підприємницькому шляху.

Контакти

Адреса Wynfield Road, 2791, Baltimore, MD 21794, США
Телефон +1 (410) 262-4224
Електронна пошта info@globaloperationsgroup.com

Офіційні постачальники послуг