Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Eterna Law

Андрій Астапов

Генеральний директор

ETERNA LAW - європейська юридична фірма повного циклу та одним з лідерів юридичного бізнесу в Україні та регіоні СНД. Фірма була створена у 2002 році в Україні, та зараз налічує 4 офісів у 4 країнах - (Україна, Казахстан, Латвія, Німеччина) та більш ніж 70 професіоналів.
Наші основні напрямки - вирішення спорів, корпоративне право та М&A, податки, міжнародні фінанси, застосування регуляторних норм, антимонопольне право, державно-приватне партнерство, інтелектуальна власність, ринки капіталу, енергетика, управління боргами, будівництво, придбання нерухомості, нафта і газ, транспорт та інфраструктура. Фірма має значний досвід багатомільйонних спорів в LCIA, ICC, VIAC, NAI, ICAC та ін. До того ж фірма підтримує свою традиційну присутність у товарних арбітражах за правилами GAFTA, FOSFA, SAOL, LME та LMAA.
ETERNA LAW - ТОП-10 в Україні та визнана провідною юридичною фірмою за версією Legal 500 EMEA 2020 (високо рекомендована у сфері комерційного, корпоративного права та M&A, вирішення спорів, податків, нерухомості, трудового права, енергетики, міжнародної торгівлі, інтелектуальної власності, банківського, фінансового права та ринку капіталів). Фірма отримує постійне визнання як лідери ринку за якість, чуйність та надійність обслуговування, а також за глибину нашої експертизи.
Саме тому ми консультуємо зі складних питань широке коло клієнтів, таких як міжнародні фінансові установи, корпорації, державні установи та неурядові організації в різних галузях промисловості.

Контакти

Адреса Спортивна площа, 1A, 32-й поверх, Київ 01001, Україна
Телефон +38 (044) 490-7001
Електронна пошта pr@eterna.law
Веб-сайт www.eterna.law

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг