Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Delicia PE

“Delicia” — це сучасна кондитерська фабрика, яка виробляє широкий асортимент цукрового, здобного, збивного здобного печива, вафель і заварних пряників. Філософія “Delicia” полягає у виборі натуральних продуктів і використанні авторських рецептур для отримання якісної і безпечної продукції. Основа нашої впевненості у власній продукції — забезпечення повного циклу виробництва на спеціальних технологічних лініях. Це дозволяє контролювати процес на всіх етапах з моменту відбору сировини до випуску готових кондитерських виробів.
“Delicia” постійно модернізує і розширює виробництво: наші технологи впроваджують нові рецепти та удосконалюють існуючі. Крім цього, ми надаємо різноманітність ваги і формату упаковки для кожного з наших клієнтів.
На сьогодні, наша продукція експортується більш ніж у 20 країн світу – це країни Європейського Союзу, Близького та Середнього Сходу та країни СНД. Завдяки високій якості продукції та її особливому смаку, разом з розвитком підприємства, розширюється і географія експорту: все більше і більше іноземних споживачів насолоджуються продукцією «Delicia».

Контакти

Адреса Вул. Заводська, 2В, Буча 08292, Україна
Телефон +38 (050) 300-3849
Електронна пошта export@delicia.com.ua
Веб-сайт delicia.com.ua

Офіційні постачальники послуг