Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Hitachi Energy Ukraine

Наталія Павленко

Генеральний директор

Хітачі Енерджі є світовим технологічним лідером, який забезпечує стале енергетичне майбутнє для всіх. Ми співпрацюємо з клієнтами у комунальному, промисловому та інфраструктурному секторах, пропонуючи інноваційні рішення та послуги на всіх етапах виробничо-збутового ланцюжка. Разом із клієнтами та партнерами ми впроваджуємо технології та забезпечуємо цифрову трансформацію, необхідну для прискорення переходу до безвуглецевої енергетики майбутнього. Ми підтримуємо світову енергетичну систему, щоб вона стала більш стійкою, гнучкою та безпечною, водночас зберігаючи баланс соціальної, екологічної та економічної цінності. Хітачі Енерджі є визнаним авторитетом як галузевий експерт і має безпрецедентну встановлену базу в більш ніж 140 країнах. Штаб-квартира знаходиться в Швейцарії, у нас працюють близько 38 000 людей у 90 країнах, а обсяг бізнесу становить приблизно 10 мільярдів доларів США.

Хітачі Енерджі пропонує компоненти для передачі та розподілу електроенергії та включає виробничу мережу для трансформаторів, розподільчих пристроїв, автоматичних вимикачів та відповідного обладнання високої напруги, захисні реле, послуги з технічного обслуговування. Крім того, ми надаємо цілий ряд послуг для переробних та гібридних галузей, включаючи галузеву інтегровану автоматизацію, електрифікацію та цифрові послуги, технології управління, програмне забезпечення, а також вимірювання та аналітику.

Контакти

Адреса Вул. Миколи Грінченка, 2/1, БЦ "Протасов Бізнес Парк", Київ 03038, Україна
Телефон +38 (044) 495-2211
Електронна пошта ua-publicbox@hitachienergy.com
Веб-сайт www.hitachienergy.com/

Офіційні постачальники послуг