Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

INTEGRITES

IMG

INTEGRITES – юридична фірма повного циклу з офісами в Україні та Казахстані, представництвами в Німеччині та Великобританії. Клієнти рекомендують INTEGRITES для транскордонної роботи – супроводу інвестиційних угод, складних транзакцій, комплексного вирішення спорів, і для проєктів, що вимагають глибоких галузевих знань.

Місія фірми – допомагати клієнтам фокусуватися на розвитку бізнесу, тоді як юристи беруть на себе його юридичні аспекти. Маючи глибоку галузеву експертизу, INTEGRITES пропонує юридичні рішення, що створюють додану вартість для бізнесу клієнтів і допомагають їм успішно долати виклики.

За 18 років на ринку INTEGRITES забезпечила юридичною підтримкою понад 1600 клієнтів з усього світу, серед яких компанії Fortune 500 та міжнародні фінансові інституції. Клієнти фірми – визнані лідери в різних галузях: від будівництва, інфраструктури та сільського господарства до виробництва, фармацевтики і роздрібної торгівлі.

Climate Change Task Force у складі фірми комплексно супроводжує клієнтів, чиї проєкти спрямовані на сталий розвиток бізнесу та країни в контексті енергетичного переходу та зелених технологій.

80% компаній, які обслуговує фірма, є міжнародними.

Щороку фірма отримує визнання провідних міжнародних юридичних директорій та ренкінгів: Chambers Global/Europe, The Legal 500 EMEA, Who’s Who Legal, IFLR 1000, Best Lawyers, FT Innovative Lawyers.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Офіційні постачальники послуг